Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc 26.-29. díl

12. 03. 2011 | Tisíc a jedna noc
26.
Pohled na Šeherezádu a Onura, držící se za ruce, Kerema zničí. Zklamaný hledá útěchu a volá Bennu. Nadide vezme s sebou na návštěvu k Šeherezádě i druhou nevěstu Füsun. Její velký zájem Šeherezádu překvapí a je za něj vděčná. Nepozornost Aliho Kemala vyvolává protesty enviromentalistů a propuknutí velkého skandálu Burhana rozzuří. Peride zase velmi rozčíllí novinový článek o výstavě, poukazující na blízkost Onura a Šeherezády. Šeherezáda prožívá těžké chvíle kvůli Onurovu přehnanému zájmu.

27.
Kerem hledá různé způsoby, jak na Šeherezádu zapomenout. Některé firmy jsou znepokojeny narůstajícím úspěchem firmy Binyapi v branži. Šeherezádě vyhrožují lidé z podsvětí. Řekne Kerem Benu o svých skutečných citech. Co zapálilo oheň v srdci Nadide, když byla v Šeherezádině bytě? Přetrhne rodinná pouta Onurova hádka s matkou? Jaké překvapení přichystá Onur Šeherezádě? A jaké nebezpečí jí hrozí?

28.
Onur se málem zblázní, když se dozví o ozbrojeném útoku na Šeherezádu. Po milostném dobrodružství na jednu noc se Kerem probudí do špatného rána. Peride se stále ještě cítí dotčená, že se její syn Onur chce oženit se Šeherezádou. Peride se uklidní, když se Füsun začne konečně zajímat o své miminko. Burhan je konfrontován se skandálem v podvodnické firmě a snaží se očistit své jméno. Onur přijme mimořádná opatření pro Šeherezádinu bezpečnost. Dozvíme se jaká? A kdo na ni zaútočil?

29.
Bennu je v šoku, když si uvědomí Onurův blízký vztah k Šeherezádě. Burhan učiní první krok k usmíření se synem Ali Kemalem. Onur nejen žárlí, ale rovněž se trápí kvůli lásce, kterou projevuje jeho příteli Keremovi malý Kaan. S Keremonvým zájmem narůstají i Bennuiny naděje. V Borhanově domě propukne velká krize. Jak se bude nadále vyvíjet vztah Kerema a Bennu?

Jednotlivé díly sledujte v týdnu do 15/3 2011.

Zdroj: NOVA

Mirka Bali
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !