Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc 19. díl

1. 03. 2011 | Tisíc a jedna noc

19.

Ali Kemal se zmocní v nestřeženém okamžiku Ganiho mobilu a vymaže z něj důkaz své nevěra. Jenže Gani přece jen není tak hloupý, jak vypadá – zálohoval si totiž kopii v počítači.


Když se Šeherezáda dozví, že zatímco všichni její kolegové dostali novoroční odměny ve výšce měsíčního platu, ona dostala čtyřnásobek, velmi se rozzlobí, protože ví, že je třeba za tímto rozhodnutím hledat Onura, i když si jeho pohnutkami není jistá.


Zajde tedy za ním, aby su to vyjasnili z očí do očí. V návalu pochybností a obav ho urazí, ale nakonec hluboce dojata a se slzami v očích vyběhne z jeho kanceláře. Když se svěří Mihriban, co ji trápí, překvapí ji její upřímný smích – a ještě víc je překvapena, když jí Mihriban poví, že si všimla, že je do ní po uši zamilovaný, už tTisíc a jedna nocehdy, když k nim přišel uprostřed noci pod průhlednou záminkou pro jakési doklady.


Druhý den Šeherezáda a Onur odejdou narychlo ze schůzky s Keremem a jejich matkami, když jim sekretářka Nurhayat oznámí, že volala Mihriban, kterou však už poté nemohou zastihnout.


Mají oba velký strach o malého Kaana. A zdá se, že oprávněný, protože když dorazí k Šeherezádě domů, uslyší za dveřmi vyzvánět telefon, na který se Šeherezáda právě marně snaží, snad již posté, dovolat…

 

Uvidíte 1. března 2011 od 17:30 hodin

 


Více se o seriálu Tisíc a jedna noc dočtete v našem pilotním článku, kde jsou odkazy i na další díly seriálu Tisíc a jedna noc.


Zdroj:  NOVA


 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !