Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc 139.-144. díl

25. 07. 2011 | Tisíc a jedna noc

139

Šeherezáda se zdá, že se Firdevs příliš spřátelila s Nilüfer, která začíná mít pocit, že ji Šeherezáda nemá ráda. Vznikají z toho třenice mezi Šeherezádou a Onurem. Dojde k další hádce kvůli Onurově žárlivosti. Burhan a Nadide pořádají oslavu narozenin malé Burcu, na kterou pozvou i Füsun, která se poprvé po dlouhé době vrací do Burhanova domu. Ale na noc ji Nadide pošle zpátky domů. Eda opět falšuje e-mail özcanovi a pošle mu číslo na Šeherezádu. Mobil ale zvedne Onur.

140

Bennu odmítne jít s Kerem za Burakem a Sezem. Onur si najme bezpečnostní agenturu na hlídání Šeherezády. Ahu ukradne Tamerovi zákazníka. Semih je v bezvědomí v nemocnici. Onur dává sledovat Šeherezádu bezpečnostní agenturou. Eda uvidí Burhana a uděllá se jí špatně. Ozčan se setká se Šeherezádou. Nadide vyhodí Neriman.

141

Ozčan řekne Edě, že nevěří, že maily od Šeherezády jsou skutečně od ní. Ahu se ocitá v botelu. Ali Kemal přivede za Füsun učitele kreslení Selima. Semih se smíří s Burakem. Onur dá Ozčanovi práci. Onur ruší sledování Šeherezády. Selim se vkrade k Füsun, když je sama doma a chce po ní sex, ta ho zabije.

142

Ali Kemal s děvčaty a Nadide jedou za Füsun a zjistí, že zabila Selima. Šeherezáda odhalí své sledování. Chce, aby Onur šel nba polici, ten jí řekne, že může být klidná, protože ji nechá hlídat. Kříičí na šefa bezpečnostní agentury a za dveřmi to slyší Eda, která toho později zneužije. Rodina je zdrcena tím, co se stalo Füsun.Semih odchází od Buraka a Sezen.

143

Semih se odstěhoval do hotelu. Přestože odmítá Keremovu pomoc, znovunalezený syn mu zařídí práci. Dochází k další rodinné tragedii – Füsun je ve vězení za vraždu učitele Selima, který se ji pokusil znásilnit. Kerem s Bennu se těší na miminko, Šeherezáda se s Onurem nadále milují. Semih má úspěch jako kytarista. Na scénu vstupuje Eda, která má postranní úmysly.

144

Šeherezáda najde v Onurově počítači sérii svých fotek a dojde jí, že ji Onur nechal sledovat, že jí stále nedůvěřuje. Füsun ve vězení navštíví Nadide a přinese jí nějaké oblečení, i pro ostatní spoluvězeňkyně. Burhan se přes právníka svou bývalou snachu snaží z vězení co nejrychleji dostat. Füsun se ve vězení moc stýská po dcerách. Šeherezáda se svěří Benu, že jí Onur nechal sledovat fotografem, Benu to zase svěří Keremovi. Burhan s Nadide jsou ze života svých dětí a jejich partnerů neskonale nešťastní. Benu s Keremem prozradí Seval jméno svého dítěte…

Uvidíte od 25. – 27. července od 17.30 hodin.Zdroj: NOVA

Mirka Bali
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Hromada zlaťáků