Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 19.03. 2018
Dnes má svátek Josef
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc 115.-116. díl

7. 07. 2011 | Tisíc a jedna noc

115

Zatímco si snadno ovlivnitelná Burcu užívá příjemný den s otcem Ali Kemalem, tvrdohlavější a citlivější Buket zůstane doma, protože se necítí dobře. Babička Nadide však správně vycítí, že nejde o nemoc, ale o přetrvávající trápení kvůli otcově nové ženě Ahu.

Postupně v ní dozrává rozhodnutí odejít tam, kde doufá v lásku a porozumění – k matce Füsun. Šeherezáda, Peride a Mihriban se velmi těší na Kaanovo kouzelnické představení. Přijít má i Onur, jeho plány však něco zkomplikuje – musí se totiž postarat o Nilüfer, protože Fidrevs uklouzla a poranila si nohu. Semiha velmi překvapí Keremova návštěva. Nechtěnou svědkyní jejich ostré výměny názorů se stane Sezen.

Po kouzelnickém představení se Šeherezáda s Kaanem vypraví do Binyapi za Onurem, nic netušící Nurhayat jim však prozradí, že odešel velmi brzy. Nadide se vyděsí, když zjistí, že Buket ani Umut nejsou doma. Ahu ani její matku to však ani trochu netrápí. Se starší služkou děti marně hledá, jakoby se po nich slehla zem. Cesta Buket s Umutem plně obsazeným dálkovým autobusem se změní v noční můru, protože chlapec neustále pláče. U Šeherezády kdosi zazvoní, místo očekávaného Onura však stojí za dveřmi cizí muž. Vzápětí jí řekne, že si přišel pro Onurovu dceru Nilüfer.

116

Po počátečním šoku pozve Šeherezáda mladíka dál. Vyslechne příběh nešťastné Nilüfer, dozví se i o výčitkách, které mladíka trápí od chvíle, kdy Nilüfer předal Onurovi. Bojí se, že o ni není dobře postaráno. V Burhanově fdomě zavládne panika, protože po Buket a Umutovi stále není vidu ani slechu.

Chladný postoj Ahu a její matky situaci ještě vyostřuje. Když zjistzí, že o nich neví Füsunina rodina, Ali Kemal s Gani se tam vypraví autem pro případ, že by tam děti opravdu dorazily. Bolestnému rozhovoru Šeherezády a Onura se už nelze vyhnout. Rozzlobená a ponížená Šeherezáda poté sbalí své věci a Kaana a Onura opustí. Onur nemůže v prázdném domě vydržte, a tak se vypraví za Nilüfer. Nadide si je absolutně jistá, že Buket neodjela za matkou. A má pravdu.

Buket se s bratříčkem ukrývá v jakémsi opuštěném domě, v němž už musela někdy být, protože se v něm dokonale vyzná. Zdá se, že Ahu a její matku už prokoukla i Burcu. Jindy vždy slušný a diplomatický Burhan už má nepřátelské atmosféry ve svém doma akorát dost. Zatímco Kerem a Bennu dorazí na snídani k Melek ve skvělé náladě, o patro níž nešťastná Mihriban bezmocně sleduje, jak Šeherezáda a Kaan nedokážou polknout sousto.Uvidíte 7. července od 17.30 hodin.Zdroj: NOVA

Mirka Bali
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !