Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tisíc a jedna noc 115.-116. díl

7. 07. 2011 | Tisíc a jedna noc

115

Zatímco si snadno ovlivnitelná Burcu užívá příjemný den s otcem Ali Kemalem, tvrdohlavější a citlivější Buket zůstane doma, protože se necítí dobře. Babička Nadide však správně vycítí, že nejde o nemoc, ale o přetrvávající trápení kvůli otcově nové ženě Ahu.

Postupně v ní dozrává rozhodnutí odejít tam, kde doufá v lásku a porozumění – k matce Füsun. Šeherezáda, Peride a Mihriban se velmi těší na Kaanovo kouzelnické představení. Přijít má i Onur, jeho plány však něco zkomplikuje – musí se totiž postarat o Nilüfer, protože Fidrevs uklouzla a poranila si nohu. Semiha velmi překvapí Keremova návštěva. Nechtěnou svědkyní jejich ostré výměny názorů se stane Sezen.

Po kouzelnickém představení se Šeherezáda s Kaanem vypraví do Binyapi za Onurem, nic netušící Nurhayat jim však prozradí, že odešel velmi brzy. Nadide se vyděsí, když zjistí, že Buket ani Umut nejsou doma. Ahu ani její matku to však ani trochu netrápí. Se starší služkou děti marně hledá, jakoby se po nich slehla zem. Cesta Buket s Umutem plně obsazeným dálkovým autobusem se změní v noční můru, protože chlapec neustále pláče. U Šeherezády kdosi zazvoní, místo očekávaného Onura však stojí za dveřmi cizí muž. Vzápětí jí řekne, že si přišel pro Onurovu dceru Nilüfer.

116

Po počátečním šoku pozve Šeherezáda mladíka dál. Vyslechne příběh nešťastné Nilüfer, dozví se i o výčitkách, které mladíka trápí od chvíle, kdy Nilüfer předal Onurovi. Bojí se, že o ni není dobře postaráno. V Burhanově fdomě zavládne panika, protože po Buket a Umutovi stále není vidu ani slechu.

Chladný postoj Ahu a její matky situaci ještě vyostřuje. Když zjistzí, že o nich neví Füsunina rodina, Ali Kemal s Gani se tam vypraví autem pro případ, že by tam děti opravdu dorazily. Bolestnému rozhovoru Šeherezády a Onura se už nelze vyhnout. Rozzlobená a ponížená Šeherezáda poté sbalí své věci a Kaana a Onura opustí. Onur nemůže v prázdném domě vydržte, a tak se vypraví za Nilüfer. Nadide si je absolutně jistá, že Buket neodjela za matkou. A má pravdu.

Buket se s bratříčkem ukrývá v jakémsi opuštěném domě, v němž už musela někdy být, protože se v něm dokonale vyzná. Zdá se, že Ahu a její matku už prokoukla i Burcu. Jindy vždy slušný a diplomatický Burhan už má nepřátelské atmosféry ve svém doma akorát dost. Zatímco Kerem a Bennu dorazí na snídani k Melek ve skvělé náladě, o patro níž nešťastná Mihriban bezmocně sleduje, jak Šeherezáda a Kaan nedokážou polknout sousto.Uvidíte 7. července od 17.30 hodin.Zdroj: NOVA

Mirka Bali
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !