Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.10. 2018
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Těhotná Petra Špalková způsobí v Ulici poprask!

11. 11. 2010 | Ulice

V dnešním díle nejsledovanějšího seriálu TV Nova Ulice zažije kadeřnice Simona opravdu šok! Náhoda jí do cesty přivede těhotnou Pepanovu přítelkyni Blaženku Konopáskovou. Role se s chutí zhostila další výrazná herecká posila Ulice, herečka Petra Špalková.

 

Členka činohry Národního divadla v Praze, držitelka ceny Thálie za rok 1997, herečka mnoha výrazných filmových i divadelních rolí Petra Špalková posílí herecký tým oblíbeného denního seriálu TV Nova Ulice. Jako těhotná přítelkyně Pepana se rozhodne hledat svého zbožňovaného partnera a své pátrání zahajuje právě v Ulici.

Náhoda tomu chtěla a jako první v Ulici se Blaženka seznámí právě se Simonou, Pepanovou současnou ženou. Poté co Simona trpce skousne Pepanův domácí trest na sedm měsíců, který si musí odsedět právě u ní, na adrese trvalého bydliště, a bojuje s ním o rozvod, musí vyslechnout Blaženčiny ódy právě na Pepana. O následcích tohoto setkání Simony a Blaženky by si jistě Pepan nechtěl nechat zdát ani v těch nejčernějších snech.

Simona neváhá a zosnuje dokonalý šibalský plán. Setkání s Blaženkou udrží v tajnosti a Pepanovi začne pořádná vojna! Chvílemi půjde Pepanovi nejen o zdraví, ale i o život! Jak si bude Simona průběh plánu užívat a dostane Pepan už pořádně za vyučenou? Přistoupí nevědomky na Simoninu hru? Zítřejší díl je opět velkým příslibem, že tahle dvojka divákům bránice rozhodně polechtá.

 

V roli Blaženky Konopáskové se divákům Ulice představí známá herečka Petra Špalková oceněná cenou Thálie za rok 1997 (talent roku). Ve stejném roce byla nominována na Cenu Alfréda Radoka za ženský herecký výkon (role Poliny ve Výnosném místě). Od roku 2005 je členkou činohry Národního divadla v Praze.


Zdroj: NOVA

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Těhotná Petra Špalková způsobí v Ulici poprask!:

Těhotná Petra Špalková způsobí v Ulici poprask!
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
Již před lety jsem se zařekla, že odmítám být otrokem nekonečných seriálů. Nechci hodnotit něco, co jsem vůbec neviděla, pouze mi vadí, že se opičíme po hloupostech a divím se, že lidé, o kterých se domnívám, že jsou inteligentní, se dokáží denně dívat na něco, co je tolikrát přerušeno reklamami, že nakonec ani nevědí, oč v tom seriálu běží.
Obrázek uživatelky
profil
že Ulice už mi dlouho bránice nepolechtala, i když jinak se na ni dívám docela ráda Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Stříbrňáky