Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Seriál Vyprávěj oceněn Zlatou nymfou na MTF Monte Carlu

22. 06. 2011 | Seriál Vyprávěj
Zlatou nymfu v kategorii Dramatický TV seriál získal na Mezinárodním televizním festivalu v monackém Monte Carlu (6. – 10. června 2011) retro seriál České televize Vyprávěj, který pro ČT vyrobila produkční společnost DRAMEDY PRODUCTIONS. Jde o mimořádný úspěch – v kategorii Nejlepší evropský producent dramatického seriálu nikdy nezískal cenu český zástupce.

Ocenění na prestižním televizním festivalu převzali producenti seriálu Vyprávěj Filip Bobiňski a Petr Šizling. Uspěli ve velmi silné mezinárodní konkurenci, například seriálů Tudorovci, Borgiovci či MissFits.

Několik otázek pro producenta seriálu Petra Šizlinga:


Jaký je váš bezprostřední dojem po vítězství?

Je to úžasné. Mohu jen poznamenat, že tento rok je pro seriál Vyprávěj velice úspěšný. Nejdříve ocenění českých diváků v anketě TýTý a nyní tato cena. Neuvěřitelné je, že jsme uspěli v opravdu silné konkurenci z celé Evropy. Proti nám bylo nominováno zhruba patnáct seriálů, z nichž některé jsou mezinárodně úspěšné a vysílají se v řadě zemí.

Proč myslíte, že jste v tak silné mezinárodní konkurenci uspěli právě vy?


To opravdu v tuto chvíli netuším. Nicméně je vidět, že i prakticky ryze české téma může v zahraničí zaujmout.

Jaké má pro vás osobně ocenění význam?

V této kategorii bylo přihlédnuto i k náročným podmínkám, za kterých seriál vzniká. S tímto úhlem pohledu se bohužel málokdy setkáváme. Je to stránka vzniku seriálu, která není tak vidět, a už vůbec ne pro diváka. Z tohoto důvodu si Zlaté nymfy osobně vážím o to víc.

Bude mít cena vliv na další vývoj seriálu Vyprávěj?

Doufám, že příznivý. Hrdinové seriálu mají ještě mnoho příběhů k vyprávění.

Retro seriál České televize Vyprávěj – životní příběhy obyčejných lidí v průběhu čtyřiceti let, v různých fázích minulého režimu i období po jeho pádu.


Zdroj: Česká televize

Mirka Bali
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !