Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.10. 2018
Dnes má svátek Vendelín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Seriál Přešlapy

« Předchozí   1   2   3  Následující » 

Přešlapy - Výstava

Přešlapy - Výstava
7. 04. 2010 Televizní tipy
Adam s Radkou všem oznamují, že se opravdu budou brát. Karolína pochybuje, zda je jejich důvod správný. Petr se rozhodne seznámit za každou cenu, a to i pomocí chatu. Karolína se ráda schází s Milanem  …více»

Přešlapy - Kdy se nám začaly dít tyhle věci?

Přešlapy - Kdy se nám začaly dít tyhle věci?
31. 03. 2010 Televizní tipy
Adam s Radkou se musí o umělé oplodnění pokusit znovu, a protože to není levná záležitost, požádají o úvěr. Karolíně začíná být Davidovo přátelství s Jitkou podezřelé. Co ale vlastně David k Jitce  …více»

Přešlapy - Narozeninový večírek a Indiana Jones

Přešlapy - Narozeninový večírek a Indiana Jones
24. 03. 2010 Televizní tipy
Adam s Radkou se podrobují prvnímu umělému oplodnění. Šance, že se stanou rodiči hned napoprvé, je asi pětinová. Petr se sbližuje s chůvou Ilonou a Davida to táhne čím dál víc k aktivistce Jitce.  …více»

Přešlapy - Myslíš to vážně?

Přešlapy - Myslíš to vážně?
15. 03. 2010 Televizní tipy
Jana se seznámila s bohatým a okouzlujícím Robertem, kterého uchvátila její přirozenost a přímost. Petr je tak ze hry, musí se znovu odstěhovat, najít si nové bydlení a začít od začátku. Karolína  …více»

Přešlapy - Zpátky na scéně

Přešlapy - Zpátky na scéně
9. 03. 2010 Televizní tipy
David s Karolínou přicházejí z porodnice s dvojčaty. Daník na ně žárlí, a proto se rozhodnou, že bude chvíli žít s Radkou a Adamem. Radka už nechce, aby s nimi bydlel Petr, který se rozešel s Janou  …více»
 

Přešlapy - Chci jen tebe

Přešlapy -  Chci jen tebe
16. 12. 2009 Televizní tipy
David pro kamarády zorganizuje víkend na zámečku. Všichni jsou nadšeni až do chvíle, kdy Petr zjistí, že se ocitl na místě, kde se poprvé vyspal s Aničkou. Adam požádá Radku o ruku a Karolína  …více»

Přešlapy - Chci ještě šanci

Přešlapy - Chci ještě šanci
9. 12. 2009 Televizní tipy
Osudy hrdinů seriálu Přešlapy TV Prima se pomalu završují. V předposledním díle 1. série přijede Davida navštívit mladší bratr Tomáš a začne si s Radkou. Adam zjistí, že má rakovinu varlat což  …více»

Přešlapy - Chci žít jinak

Přešlapy - Chci žít jinak
2. 12. 2009 Televizní tipy
Karolína má pocit, že její život je jedna velká nuda. Začne kouřit marihuanu, nechává se tetovat, vyhazuje své značkové šaty a šokuje Davidovy přátele. Adamův a Petrův školní sraz skončí trapasem.  …více»
« Předchozí   1   2   3  Následující » 
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky