Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Seriál Přešlapy

Přešlapy 3. díl Láska ze všech dělá lháře

Přešlapy 3. díl Láska ze všech dělá lháře
20. 09. 2010 Seriál Přešlapy
Karolína se rozhodla přijmout práci v Markově vydavatelství. A David se musí smířit s tím, že bývá teď večer v ložnici velmi často unavená. Radka se vrátila z Ameriky a Adam si všiml, že je najednou  …více»

Přešlapy - Máme toho hodně společného 2. díl

Přešlapy - Máme toho hodně společného 2. díl
15. 09. 2010 Seriál Přešlapy
Radka odletěla do New Yorku a Adam se chystá samotu si pořádně užít. Začne tím, že sezve kamarády na partičku pokeru. Petr vsadil na ověřenou taktiku při balení holek – koupil si červený „babolep“.  …více»

Přešlapy - 1. díl Ženy v nouzi, muži v pokušení

Přešlapy - 1. díl Ženy v nouzi, muži v pokušení
8. 09. 2010 Seriál Přešlapy
Oblíbená šestice hlavních hrdinů seriálu Přešlapy se vrací v nové – už třetí sérii. A na další životní přešlapy nebude sama. Adam s Radkou se konečně rozhoupali k adopci. Když si začali zvykat na  …více»

Přešlapy - Laura

Přešlapy - Laura
2. 06. 2010 Televizní tipy
Klidné mládenecké spolužití Davida a Petra naruší nečekaný příjezd Petrovy maminky. Pravý důvod její návštěvy se ale ukáže až později. Nebojí se ani tak o syna, jako spíš o sebe… David s Karolínou si  …více»

Přešlapy - Na tváři lehký smích…

Přešlapy - Na tváři lehký smích…
26. 05. 2010 Televizní tipy
Karolína vykázala manžela z domu a David našel azyl u Petra. Zkoušel to i v hotelu, ale cítil se tam jako neúspěšný smolař, v kamarádově mládeneckém pokojíku je mu líp. Ovšem jen na chvíli. Petr se  …více»
 

Přešlapy - Loučení

Přešlapy - Loučení
19. 05. 2010 Televizní tipy
Radka s Adamem se pustili do adopčního procesu. Klade to na oba nemalé nároky. Radka má pocit, že se Adam na setkáních se sociální pracovnicí chová nevhodně. Z Líšně přijela Klára a začala k nim  …více»

Přešlapy - Hry dospělých

Přešlapy - Hry dospělých
12. 05. 2010 Seriál Přešlapy
Karolína s Davidem sice už spolu mluví, ale to je asi tak všechno. Adam kamarádovi radí, že chce-li si znovu získat náklonnost vlastní ženy, musí se stát mužem, po jakém Karolína vždycky toužila.  …více»

Přešlapy - Tichá domácnost

Přešlapy - Tichá domácnost
5. 05. 2010 Televizní tipy
Karolína a David mají tichou domácnost. David se snaží s uraženou manželkou opatrně komunikovat, ale Karolína ho ignoruje. Pomůže mu šéfová Natálie, která se rozhodla páchat dobré skutky. Pomůže  …více»

Přešlapy - Zásnubní prsten

Přešlapy - Zásnubní prsten
21. 04. 2010 Televizní tipy
Adam s Radkou prožívají hektické přípravy na svatbu. Snoubenci ale mají o svém nejvýznamnějším dnu dost rozdílné představy. Adam ještě nekoupil zásnubní prsten a poprosí kamarády, aby mu pomohli šperk  …více»

Přešlapy - Loučení se svobodou

Přešlapy - Loučení se svobodou
14. 04. 2010 Televizní tipy
Radčina a Adamova svatba se blíží a přichází pověstné loučení se svobodou. Petr zorganizuje pánskou jízdu do míst, kam jezdili s Adamem na prázdniny. Adam má na tuhle vesnici krásné vzpomínky. Potkal  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !