Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Seriál Obchoďák - nový seriál z obchodního centra

6. 05. 2012 | Seriál Obchoďák

O seriálu Obchoďák

V kulisách obchodního centra – v lesku výloh a bezstarostné atmosféře kaváren – se odehrávají nečekaně dramatické, ale i humorné příběhy hlavních hrdinů seriálu Obchoďák. Koho by napadlo, že se v prodejně potravin skrývá Simona, které už osud dávno vystavil účet. Den co den bojuje s novým životem a pádem na dno, který nečekala. Podaří se jí začít znovu? Najde domov a bezpečnou náruč? V butiku s prádlem bojuje den co den o přežití zase Dáša. Přestože má doma spokojenou rodinu, najde v práci životní lásku. Kolos centra řídí sympatická Vanda a den co den zvažuje, zda podřídit život matce, nebo začít konečně žít po svém.

Tyto a mnohé další příběhy nabízí rodinný primetimový seriál Obchoďák podle námětu Lucie Konášové (Nemocnice na kraji města – nové osudy, Dobrá čtvrť a mnohé další televizní projekty).

Obchoďák - nový seriál z centra nákupůObchoďák - nový seriál z centra nákupůProč se zaměřit na osudy lidí z prostředí nákupního centra? Tyto rozzářené paláce plné obchodů, ve kterých se to hemží jako v mraveništi, jsou doslova fenoménem našeho životního stylu. Nabízejí nejenom zboží všeho druhu a řadu služeb, ale i zábavu, někde sport a všude spoustu prostoru pro pracovní schůzky a setkávání s přáteli. Chodíme sem nejenom nakupovat, ale i odpočívat, bavit se či se třeba obyčejně schovat. Prostě sem chodíme rádi a můžeme si tu splnit malá i velká přání a zažít věci, nad kterými se tají dech… Možná tu nejde o život, ale zato to tu skutečným a zajímavým životem jen tepe.

Základním stavebním prvkem seriálu Obchoďák je humor, protože utrápených tváří a hořkých povzdechů už bylo dost. Je čas vpustit do hry hrdiny, kteří se umějí smát, nebojí se shodit a prožívat situace, při kterých sice občas běží po zádech mráz, ale vždycky při nich zajiskří nějaký gag. Nebo se vyvede trapas. Jako ve skutečném životě.

Rodinný primetimový seriál
Obchoďák podle námětu Lucie Konášové

Režie: Petr Slavík a Petr Zahrádka

V  seriálu Obchoďák hrají: Barbora Munzarová, Marika Procházková, Danica Jurčová, Martin Trnavský, Alena Vránová, Petr Kostka, Pavel Kříž, David Matásek, Pavel Batěk, Ondřej Sokol, Tatiana Medvecká, Pavel Řezníček, Vlasta Žehrová a řada dalších

Zdroj: Prima

Gabriela Straková
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Seriál Obchoďák - nový seriál z obchodního centra:

Seriál Obchoďák - nový seriál z obchodního centra
Seriál Obchoďák - nový seriál z obchodního centra
Seriál Obchoďák - nový seriál z obchodního centra
Seriál Obchoďák - nový seriál z obchodního centra
Seriál Obchoďák - nový seriál z obchodního centra
Seriál Obchoďák - nový seriál z obchodního centra
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !