Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

První krok

« Předchozí   1   2  Následující » 

První krok (4)

První krok (4)
14. 03. 2012 První krok
Tomáš pomáhá Antonínovi s úklidem školy. Najde dopis s nabídkou postavení choreografie pro soukromou akci. Rozhodne se oslovit ke spolupráci Elišku, Silvii, Jasmine a Irenu. Děvčatům nabídne,  …více»

První krok - Odhalení

První krok - Odhalení
7. 03. 2012 První krok
Robert zjistí, že se mu ztratily jeho drahé hodinky a z krádeže podezřívá Tomáše, který pod tlakem okolností hodinky vzal a prodal je do zastavárny. Svého činu lituje a snaží se hodinky získat zpět,  …více»

První krok - Ber nebo nech být

První krok - Ber nebo nech být
29. 02. 2012 První krok
Začal školní rok a Tomášovi rodiče nezaplatili školné. Musí tento problém co nejdříve vyřešit, jinak ho ze školy vyhodí. Snaží se sehnat brigádu a pracuje, kde se dá. Zjišťuje, že peníze na školné  …více»

Taneční seriál První krok začíná už dnes!

Taneční seriál První krok začíná už dnes!
22. 02. 2012 První krok
Ve středu 22. února ve 20.00 se na televizních obrazovkách poprvé objeví třináctidílný seriál První krok z prostředí taneční akademie. Seriál režíroval Jiří Vejdělek, hudbu k němu složil J. P. Muchow.  …více»

První krok - řekli o seriálu

První krok - řekli o seriálu
29. 01. 2012 První krok
Veronika Žilková: Váhala jste s nabídkou od producentů zahrát si ředitelku taneční akademie v Prvním kroku? Byla jsem strašně šťastná. Začala jsem vlastně hrát, protože jsem chtěla být tanečnice. V  …více»
 

První krok - kdo je kdo?

První krok - kdo je kdo?
27. 01. 2012 První krok
ELIŠKA (Šárka Vaculíková) - „Jsem Eliška a věřím ve svůj osud.“ Studentka prvního ročníku se zamiluje do Tomáše, který je rovněž studentem akademie. Jejich vztah může začít každou chvíli, ale Tomáš dá  …více»

První krok - Seriál z prostředí taneční akademie

První krok - Seriál z prostředí taneční akademie
21. 01. 2012 První krok
Vzlety a pády mladých nadějných tanečníků pod vedením bývalé profesionální tanečnice a ředitelky taneční akademie Kláry Jakubské (Veronika Žilková). Jenom dva nebo tři absolventi akademie mohou být  …více»
« Předchozí   1   2  Následující » 
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !