Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Prosadí si Ulice navzdory Nyklovi svého nového doktora?

14. 09. 2010 | Ulice

 Nejsledovanější seriál TV Nova Ulice představí divákům novou postavu, praktického lékaře Libora Seidla v podání známého herce Martina Pechláta. Otevřít soukromou praxi v Ulici v době voleb nebude úplně jednoduché, a zda k tomu vůbec dojde, bude velkou otázkou.

Již dnes se diváci mohou těšit na příchod nové postavy v podání Martina Pechláta, praktického lékaře Libora Seidla. Libor přichází do Ulice, aby za svou  minulostí udělal tlustou čáru a začal nový život se svou ženou a synem. Ostatně právě hlavně své ženě chce dokázat, že ji stále miluje. Rád by si v Ulici otevřel svou soukromou lékařskou praxi. V době komunálních voleb, které právě probíhají a v nichž kandiduje na post starosty všem dobře známá postavička Lumír Nykl, se tak snaha o zřízení lékařské praxe stane pro Libora školou velkého vyjednávání. Za otevření nové ordinace je však odhodlán bojovat. Povede nakonec vyjednávání ke zdárnému konci a Libor se stane novým praktickým lékařem v Ulici? Zůstane jeho minulost opravdu jen minulostí?

Martin Pechlát, který dokonale ztvárňuje v Ulici mladého praktického lékaře, získal v roce 2009 Radokovu cenu za herectví v inscenaci Goebbels/Baarová. Vystudoval DAMU - loutkové a alternativní divadlo. Účinkuje v Divadle Komedie. Diváci ho měli možnost vidět v mnoha filmových komediích, např. Účastníci zájezdu, Vratné lahve či František je děvkař.

Ulice - každý všední den v 18:30 na TV Nova
 

Zdroj: NOVA

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Prosadí si Ulice navzdory Nyklovi svého nového doktora?:

Prosadí si Ulice navzdory Nyklovi svého nového doktora?
Prosadí si Ulice navzdory Nyklovi svého nového doktora?
Prosadí si Ulice navzdory Nyklovi svého nového doktora?
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !