Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.10. 2018
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ordinace v růžové zahradě 2 - Máma seká latinu

Ordinace v růžové zahradě 2 (261)

Máma seká latinu
Místní noviny napíší, že v péči doktorky Valšíkové umírají děti. Ordinaci v růžové zahradě začnou opouštět pacienti. Běla se odmítá smířit se sestrou Zuzanou a spory má i s Eduardem. Ten jí navíc oznámí, že v jejich vile bude v rámci doučování bydlet mladá a přitažlivá studentka Jana. Do chatky Antonína Rosického vtrhnou pracovníci sociálního odboru.

Chtějí dědovi odebrat vnuka Toníka. Zdena se pohádá s Leou, myslí si, že Rosické udala ona. Prokop přiveze z Irska matku Leonu. Zjistil, že její problém vyřeší jen protialkoholní léčebna. Leona se v letadle opije a zraní. Zachránit ji musí doktor Darek Vágner, který díky tomuto extempore najde nový domov…

Uvidíte 26. dubna  od 20 hodin na Nově.

Ordinace v růžové zahradě 2 (262)

Roztočíme to?
Tanečnice Nina se vrátí po transplantaci jater do kamenické nemocnice. Její zdravotní stav se znovu komplikuje. Maty Povýšil prodává drogy pro Rudovského a vymyslí nový způsob distribuce. Zapeče marihuanu do koláčků, které však nedopatřením ochutnají i Jakubové s Markétou.

Frynta prosí Moniku, aby rozmluvila Aničce plastickou operaci prsou. Vyslouží si žárlivou scénu od Kateřiny. Otec pacienta odmítne kvůli Běliným skandálům nechat hospitalizovat svého syna na kamenické pediatrii. Chlapec cestou do Hradce málem zemře a hejtman Kárský žádá nápravu.

Hofman svolá radu primářů, která by měla rozhodnout o Bělině odvolání…

Uvidíte 28. dubna  od 20 hodin na Nově.


Zdroj: NOVA

Mirka Bali
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Hromada zlaťáků