Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.10. 2018
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ordinace v růžové zahradě 2 - Kufr přede dveřmi

Ordinace v růžové zahradě 2 (245)

Kufr přede dveřmi

Noční poker party U Čerta má krvavý konec. Lichvář Rudovský dá zmlátit dlužníka a nutí Matyho, aby zraněného muže nechal v parku. Maty by zavolal záchranku, ale Rudovského pomocnice Brigita ho varuje: když neposlechne, budou trpět jeho blízcí.

Kamenici navštíví Vladimír s Pavlou a Maty doufá, že ho odvezou s sebou na Slovensko. Jenže Pusenští se mezitím rozhodli jinak… Nina Skálová nevzdává boj se smrtelnou nemocí. Podstoupí korekční operaci zlomeniny, která se u umírajícího pacienta jeví jako zbytečná. Max Suchý se přihlásí na prestižní taneční školu ve Francii.

Doufá, že jeho úspěch pomůže i Nině. Kateřina se stěhuje do „sharu“, má bydlet v pokoji s Gábinou. Jejich první setkání je ale fiasko. Kateřina totiž přistihne Gábinu, jak na sesterně krade prášky…

Uvidíte 1. března 2011 od 20 hodin.

Ordinace v růžové zahradě 2 (246)

Nevymřeme

Z Hamburku přijede na návštěvu Marta s Tadeášem. Lukáš Beneš si všimne, že je Tadeáš potlučený, a tvrdí, že ho Kristýna týrá. Jeho obvinění má dosvědčit Zdena a lékařsky posvětit Běla Valšíková… Trable s dítětem řeší také Mázlovi.

V domácnosti chybí chůva a u malého Mikuláše se střídá Jakub s Kubou. Kubovo hlídání vyjde zrovna na večer, kdy má domluvenou schůzku s Justýnou. Aby s ní mohl být sám, svěří Mikiho kamarádce. Když nic netušící Magda uvidí své dítě U Čerta v rukou cizí dívky, začne ten pravý cirkus… Sestře Kateřině se připomene její smutná minulost.

Na oddělení přijmou pacientku, která doplatila na vztah se ženatým mužem, při rvačce ji totiž zranila milencova manželka. Lea Vágnerová hledá způsob, jak ublížit Běle. Rozhodne se, že zkusí zničit to nejcennější – Bělin vztah s Eduardem Valšíkem…


Uvidíte 3. března 2011 od 20 hodin.
Zdroj: NOVA

Mirka Bali
VhytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
ešte som zvedáva ako sa to zvráti
Obrázek uživatelky
profil
nekonečný příběh
Obrázek uživatelky
profil
Taky už se nedívám,nebaví mě to.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přestalo mě to bavit už dávno Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
je ale maglajzSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles