Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Dokonalý svět – rozhovor Vanda Hybnerová

22. 11. 2010 | Dokonalý svět

Dokonalý svět vás oblékl do elegantních kostýmků a lodiček s jehlovými podpatky, což není právě váš oblíbený styl. Jak jste se cítila?

Jsem herečka, pro kterou je kostým a maska, tím myslím líčení a účes, hodně podstatná. Definitivní podobu jsme s návrhářkou řešily Kruťandě přímo na tělo. Je ve všem můj absolutní opak, upjatá, puntičkářská a šik. Boty, ve kterých jsem točila, se podobaly mučícímu nástroji ze středověku. Po skončení natáčení jsem domů většinou odcházela bosa s jemnými výkřiky.

 

Sledujete módní trendy a chodíte občas na módní přehlídky?

Nesleduju a nechodím. Ne ze zásady, ale pro to, že ke svým šatům mám citový vztah, a pokud si něco oblíbím, nosím to léta. V zásadě, až na bouřlivou rebelskou pubertu, kdy jsem nosila bundu, ušitou z pytlíků od mlíka, jsem konzervativní. Celý život nosím stejně neučesané vlasy, mám ráda modrou a černou a preferuju kombinaci džíny, triko, svetr... prostě nuda.

 

Který model byste si klidně pořídila?

To byl model, který jsem měla jen pro jeden natáčecí den. Točila se veliká módní přehlídka a Kruťanda se snažila sbalit hlavního šéfa v podání pana Kukury. Jedinkrát jsem měla i jiný účes a nikdo mě na place nepoznával.

 

Kolik času jste musela obětovat v maskérně a kostymérně?

Vzhledem k tomu, že se jedná o dokonalý svět, tak i naše líčení a vlasy musely být dokonalé. Moje milovaná maskérka Martinka se mnou měla hodně práce. Natáčení někdy začínalo i kolem páté ráno, a když den před tím máte představení v divadle a naspíte nějaké čtyři hodiny, tak on ten obličej ráno nevypadá úplně jako vy. No a Martinka měla na zrcadle fotografie a za hodinu byla z oteklého mandarína přísná Kruťanda. Je to veliká magie... Díky ní mě lidé v civilu moc nepoznávají. Zdám se jim nějak povědomá. Nedávno mě jedem muž přesvědčoval, že jsem prodávala v Kroměříži v drogerii..

 

Dokážete být v civilu stejně rázná a nekompromisní jako Olga?

Rázná ano, nebo spíš důsledná, ale kompromisy dělám neustále... jak v profesi, tak v soukromí. Jen se s věkem mění mantinely.

 

Olga jako ředitelka inzerce převádí vše na peníze a své profesi opravdu rozumí. Jste v životě stejně dobrá ekonomka jako ona?

To je největší absurdita. Nejsem schopná pomoct v matematice dceři, která je v šesté třídě. S matikou jsem se rozloučila ve druháku na střední škole a už ji nikdy nechci potkat. Nechápu ani trojčlenku, takže některé Olžiny výroky jsem opakovala jako cizí jazyk. Umím spočítat, kolik balíků sena sní kůň za zimu, když na týden má jeden. Ale i na to potřebuju papír a tužku.

 

Co je vám na ní sympatické, a která její vlastnost vám naopak vadí?

Mám na ní ráda to, že je trapná, a tím snad trochu komická. Chtěla jsem, aby byla k smíchu, přestože to scénář nevyžadoval. A nejvíc nesympatické je to, jaká je kariéristka. Jde tzv. přes mrtvoly, takový typ lidí mi je z duše odporný.

 

Kdybyste si musela vybrat, pracovala byste raději v módním světě, nebo v redakci?

Studovala jsem fotografii a teď po letech jsem se k ní vrátila. Zahájili jsme život takového malého divadelního fotoateliéru. Převlékáme lidi do divadelních, dobových kostýmů a vyrábíme dobové fotografie. Tahle zvláštní travestie lidi moc baví a mě baví předělat kolemjdoucí paní s nákupní taškou na kněžnu z Čechova. Takže bych si určitě vybrala tu módu, která dělá z obyčejných lidí něco výjimečného, byť jen na chvíli.

 

Zažila jste během natáčení nějaké horké chvilky?

Horké chvilky byly když v halách, kde jsme točili, bylo hluboko pod nulou a my předstírali přetopené kanceláře. A pak ještě jeden veliký monolog v angličtině, kterou nevládnu zrovna nejlépe, a zrovna točil první den pan Kukura. Cha, to jsem byla zpocená až na...

 

Která postava vám byla nejbližší a kterou byste v reálu určitě nechtěla potkat?

Nejbližší mi byla moje postava, žila jsem s ní déle než půl roku a po té době jsem byla ráda, že s ní končím a už ji nepotkám.

 

Zdroj: NOVA

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
je ted pred vanoci preseriovano.............
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Diamanty