Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 10.12. 2018
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Dokonalý svět - Kde tikají hodiny

8. 12. 2010 | Dokonalý svět

Dokonalý svět (15)

Kde tikají hodiny

Marie se stěhuje od Davida, ale zatím ani neví, kde bude spát. Hospodářská krize dorazila do Grace se vší silou a Kruťanda nastavuje úsporná opatření. Vanda ukazuje v redakci snímek z ultrazvuku a biologické hodiny všech žen se rozburácejí. Jenom Michelle neví, kde je má.

David se v nové roli cítí skvěle. Plánuje velkolepé a nákladné focení, ale Kruťanda to zarazí. David ji znovu odkáže do role prodavačky inzerce. To už je na Kruťandu moc, vybere si dovolenou za posledních sedm let a nechá ho na holičkách. Natálie najde zřejmě poslední vzkaz od Oskara a propadne zoufalství, že ho mohla zachránit. Kruťanda přistane na stejném golfovém odpališti jako Vladimír Maxa, jenž jí dá několik dobrých rad, a nejen golfových.

Michelle najde Marii, jak se ukládá v redakci do spacáku, a pozve ji k sobě domů. Navíc jí uštědří dobrou radu, aby se svým životem začala něco dělat sama a nečekala už na žádného prince. Kruťanda si některé Maxovy poznámky špatně vysvětlí. To, co vypadalo na flirt, se ale ukáže jenom jako další dobrý obchodní tah.

Vladimír ho ještě zdvojnásobí tím, že Davidovy obchodní excesy neřeší. Drbny se rozhodnou, že musí ohlásit Oskarův nešťastný vzkaz od na policii. Policista jim vysvětlí, že takhle vypadají demonstrativní sebevraždy, ale vrtá mu hlavou, kde mohl Oskar sehnat tolik prášků. Drbny se znovu zhroutí – každá mu nějaký dala.

Vanda se rozhodne, že si mateřskou užije. Michelle zcela vykolejí, že si za Vandu musí hledat náhradu. Ránu „do vazu“ jí dá vzápětí Marie, když jí sdělí, že odjíždí na dva měsíce fotit do Německa. Chce si totiž koupit domek s muškáty. Nenechá ale Michelle na holičkách, už má za sebe náhradu. Svou sestru Ivetu… Do redakce se plna vrací i Kruťanda. Excelové tabulky a obchodní strategie hladce zvítězily nad city…


Další díl oblíbeného seriálu uvidíte 8. prosince 2010 od 20:00 hodin.


 

Zdroj: NOVA

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !