Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Dokonalý svět - charakteristika hlavních postav

24. 10. 2010 | Dokonalý svět

Michelle     Jitka Čvančarová

Módní ředitelka je vždy perfektně upravená, kultivovaná a vysoce profesionální, ráda cynicky a ostře glosuje svět kolem sebe. Nové trendy nosí zásadně jako první, vždyť je objevuje! Pod pevným krunýřem skrývá citlivou a zranitelnou duši.

 

Andrea     Tereza Brodská

Šéfredaktorka se snaží skloubit kariéru s rodinou. Je milá a komunikativní, zároveň si je ale vědoma všeho, co její pozice obnáší. Chtěla by mít vše dokonalé a perfektní, být šéfkou, manželkou i matkou, jenže se jí nedaří vše skloubit. Ráda by pečovala o svůj zevnějšek a dobře se oblékala, ale je natolik vytížená, že jí na tyhle kratochvíle nezbývá čas.

 

Alžběta     Jana Hlaváčová

Šedá eminence redakce je pravá dáma. Má grácii a styl, je sebevědomá, ale zároveň někdy působí mateřsky, laskavě a vlídně. Je velice inteligentní a rafinovaná, láskyplná máma celé redakce.

 

David     Saša Rašilov

Ředitel vydavatelství je vzdělaný, pohledný a kultivovaný. Rád se poslouchá, nosí luxusní obleky, potrpí si na drahé boty, dobré restaurace, kvalitní vína a exkluzivní partnerky, při jejichž výběru ale nemívá příliš šťastnou ruku.

 

Marie     Eva Sakálová

Nová asistentka módního oddělení přijela do Prahy se sestrou ze slovenské Seredě. Je přirozeně chytrá, příjemná a milá. Zná svou hodnotu, má své názory i „modelkovský“ potenciál. Je loajální a čestná, má ráda romantiku a věří v prince na bílém koni.

 

Oskar     Vojta Dyk

Uznávaný stylista je excentrický, emocionálně přeexponovaný homosexuál. Hysterická žena v mužském těle. Dobrá „nejlepší kamarádka“. Rád se poslouchá a předvádí. Naplno prožívá své fantazie, realitu, která se s nimi neshoduje, není schopen akceptovat.

 

Kruťanda     Vanda Hybnerová

Ředitelka inzerce Olga Krutvorová je přísná a nekompromisní, její život ovládají čísla. Má svůj styl, s nímž ale není spokojená. Často bývá upjatá a úzkoprsá. Když už náhodou dá najevo svou ženskost, zpravidla volí laciné prvoplánové triky.

 

Pavel     Martin Pechlát

Andrein manžel je učitel, takže podle toho trochu i vypadá. Roztomilý sympaťák a pohodář působí jako čtyřicetileté dítě s vizáží chlapa. Některé projevy jeho chování jsou lehce machistické, pro svou ženu a rodinu však dokáže zázraky.

 

George     Filip Čapka

Módní fotograf si zakládá na image bohéma a Casanovy. Lehce živočišný týpek se nechce „vázat“, vyhovuje mu jeho životní styl. Sice je trochu otrávený prostředím, v němž působí, ale je příliš líný ve svém životě cokoliv měnit.

 

Maxa     Juraj Kukura

Majitel vydavatelství vybudoval firmu od nuly a je na to hrdý. Inteligentní elegán a suverénní egoista má k gentlemanovi opravdu daleko. Zvykl si, že svět skáče, jak on píská. Velí všemu a všem a vůbec ho nenapadne ptát se někoho na jeho názor.

 

Iveta     Zuzana Norisová

Mariina ztřeštěná sestra je lehce ordinérní a sebevědomá a spontánní. Velmi rychle se v novém prostředí zorientuje a pochopí, že vlastně nechce pracovat. Myslí si, že je hezká, a umí svou krásu prodat. Často v dobrém úmyslu dělá druhým „medvědí služby“.

 

Vanda     Jana Stryková

Sympatická holka odvedle, žádná krasavice, ale normální temperamentní ženská. Je milá, usilovná, velmi pracovitá a v tom, co dělá, bezkonkurenčně šikovná. Má problém sehnat chlapa, a biologické hodiny jí přitom bijí na poplach.

 

Politik     Jiří Dvořák

Tajný milenec módní ředitelky Michelle se drží životní filozofie, že účel světí prostředky, a nerozpakuje se ani zneužít city druhých. Užívá si luxusní přítelkyni, ve svém životě však nehodlá nic měnit a své vydobyté pozice dokáže tvrdě hájit.

 

Bára     Kristýna Leichtová

Šéfredaktorčina neocenitelná asistentka, výkonná, spolehlivá a velkorysá. Všechno se včas dozví a perfektně zajistí. Dění v redakci dokáže glosovat s nezaměnitelným humorem, skrytý význam jejích poznámek většinou naivnějším kolegyním uniká.

 

Natálie     Kristina Lukešová

Milá, hezká holčina, důvěřivá popleta a naivní až k zbláznění. Tak trochu diblík, který všechno bere vážně a z nedostatku vlastních prožitků se snaží žít alespoň zprostředkovaně životy druhých. Mladičká, má před sebou ještě tolik nových věcí...

 

Zdroj: NOVA

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Skvělý seriál...
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Zlaťáky