Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 24.10. 2019
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Dobrá manželka

Dobrá manželka I (13) - Hra

Dobrá manželka I (13) - Hra
1. 09. 2011 Dobrá manželka
Alicia obhajuje cynického Colina Sweeneye, o kterém všichni tvrdí, že zabil svou ženu Caroline. Soud ho však před časem shledal nevinným. Tělo jeho ženy se totiž nikdy nenašlo. Nyní se dožaduje  …více»

Dobrá manželka I (11) - Hanba

Dobrá manželka I (11) - Hanba
18. 08. 2011 Dobrá manželka
Cheryl a Timovi Willensovým se z nákupního vozíku ztratila v supermarketu tříletá dcera Jamie. Případu se chopí televizní komentátor Duke Roscoe, který veřejně prohlásí, že Cheryl lže a že své dítě  …více»

Dobrá manželka I (10) - Plavci se topí

Dobrá manželka I (10) - Plavci se topí
11. 08. 2011 Dobrá manželka
Alicia Florricková obhajuje mladistvého Terence Ramsaye, který ve škole udeřil spolužáka a vážně ho zranil. Dohodne se s žalobcem Markem Richardsonem na půlroční podmínce a veřejných pracích.  …více»

Dobrá manželka I (9) - Trojka

Dobrá manželka I (9) - Trojka
4. 08. 2011 Dobrá manželka
Prostitutka Amber Madisonová vystoupí v televizi a svěří se národu s detaily svého vztahu k Peterovi Florrickovi. Chce se co nejvíce zviditelnit, aby prodala svou vzpomínkovou knihu. Alicia se cítí  …více»

Dobrá manželka I (8) - Nepřipravená

Dobrá manželka I (8) - Nepřipravená
28. 07. 2011 Dobrá manželka
Profesorka Ellen Whittonová je obžalována ze žhářství. Měla založit požár ve své laboratoři na polytechnice, protože nezvládla výzkum buněk ke klonování, na který dostala grant. Obhajoby se ujímá  …více»
 

Dobrá manželka I (7) - Šabatové pásmo

Dobrá manželka I (7) - Šabatové pásmo
21. 07. 2011 Dobrá manželka
Třetí partner právnické firmy Jonas Stern poprosí Willa Gardnera, aby pomohli jeho dceři Anně, která se soudí. Will vše svěří Alicii. Vyjde najevo, že má Anna z minulosti vroubky za držení drog  …více»

Dobrá manželka I (6) - Nevinný v cele smrti

Dobrá manželka I (6) - Nevinný v cele smrti
14. 07. 2011 Dobrá manželka
Afroameričan Clarence Wilcox přepadl supermarket a zastřelil policistu. Už šest let tráví v cele smrti. Firma Willa Gardnera a Diane Lockhartové chce ověřit, zda nedošlo k justičnímu omylu. Alicia  …více»

Dobrá manželka I (5) - Nehoda

Dobrá manželka I (5) - Nehoda
7. 07. 2011 Dobrá manželka
Právnická firma Willa Gardnera a Diane Lockhartové obhajuje tři vdovy po strojvůdcích. Vlak, který řídili, vykolejil. Podle žalobkyně Patti jeli příliš rychle. Will s Alicií Florrickovou tvrdí,  …více»

Dobrá manželka I - Úplatek

Dobrá manželka I  - Úplatek
30. 06. 2011 Dobrá manželka
Soud řeší případ sportovce Raye Demoryho, který zažaloval farmaceutickou firmu. Po požití prášku proti migréně dostal mrtvici a ochrnul. Jeho žena Carol shromáždila svědectví 138 osob, kterým se  …více»

Dobrá manželka I - Pilot

Dobrá manželka I - Pilot
9. 06. 2011 Dobrá manželka
Obhájkyně Alicia Florricková se vrací po patnácti letech, které strávila péčí o rodinu, do právnické firmy svého přítele Willa Gardnera. Musí… Její manžel Peter, který dříve působil jako státní návlad  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky