Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Co přinese nová řada seriálu Cesty domů?

15. 12. 2010 | Cesty domů

Nyní si seriáloví hrdinové dopřejí ve vysílání televize Prima vánoční pauzu. Točí se však dál a v novém roce se diváci mohou těšit na druhou sérii, kterou mimo jiné obohatí i nové postavy.  Už po prvních dílech si Cesty domů diváci oblíbili, což dosvědčují výsledky sledovanosti.

 

Šárka Baborovská, šéfproducentka oddělení vlastní tvorby Televize Prima, k úspěchu Cest domů dodává: „Nový seriál autorů Barbary Bulvové, Jana Coufala  a režiséra Jiřího Adamce v konkurenci mnoha dalších seriálových projektů obstál a vítězil. Myslím si, že je to i proto, že jeho hrdinové nejsou neomylní, ani z jiného světa. Prostě lidé, které můžeme druhý den potkat. A máme pocit, že už je dlouho známe, některé míváme chuť obejmout, jiným vypustit pneumatiky. Jednoduše… nejsou nám lhostejní. A tak televizní pondělky a středy už mají své hrdiny. A to je nejhezčí odměna pro všechny, kteří na tomto seriálu s velkým zaujetím pracují. Patří jim můj dík.“

 

Cesty domů ve své druhé sérii připravují pro diváky už od prvních dílů nečekané dramatické zvraty v osobních životech hlavních postav. Vedle toho však seriál obohatí i nové tváře. V roli respektovaného ředitele nemocnice Aleše Dvořáka se představí Vladimír Kratina. Je to uznávaný ekonom, který ale nepříliš chvályhodným způsobem pomůže své dceři Alici.

Tuto krásnou a poživačnou dívku se značnou sexuální apetencí, která je však jako doktorka velmi nedbalá, ztělesní modelka, moderátorka a herečka Iva Kubelková. Třetí významnou novou postavou druhé řady seriálu se stane Jarka Zemanová, starší učitelka druhého stupně základní školy. Bylo jen otázkou času, kdy se objeví. Je totiž matkou sestřičky Helči. Role této veselé a hodné ženy, která ale trpí nezáviděníhodnou posedlostí, se zhostí Taťána Medvecká.

 

Zdroj: Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlato