Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.10. 2018
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Chirurgové VI (7) - Řez naslepo

31. 07. 2011 | Chirurgové
Chirurgové VI (7)
Řez naslepo


Za Derekem přijde zaměstnanec nemocnice Isaac s tím, že má obrovský nádor na míše. Chce, aby ho Derek operoval a pokusil se jej vyndat. Jde o náročnou operaci, kdy je nutné přerušit míchu a hrozí ochrnutí. Isaac si ale Dereka vyhlédl, protože mu důvěřuje a nebojí se riskovat. Když to zjistí ostatní lékaři, je jim Isaaca líto a zároveň jsou zděšeni. Richard je proti a zakáže Derekovi operaci provést. Přesto se ji rozhodne udělat. Vybere si zručného asistenta Jacksona Averyho.

Těsně před operací Derek řekne Isaacovi, že se může stát, že to nepůjde, a budou prima-love-chirurgovemuset operaci přerušit. Pacient mu ale řekne, že má pokračovat i v případě, že by musel přerušit míchu. Derek Isaaca otevře, ale ani po deseti hodinách na sále nedokáže najít způsob, jak nádor vyndat. Nakonec se o zakázané operaci přece jen dozví Richard a donutí Dereka zákrok ukončit. Isaac přes námitky lékařů trvá na tom, že se to musí zkusit znovu.

Druhý den Derek požádá Richarda o svolení k přerušení míchy. Když ho dostane, svěří se Lexie a Jacksonovi, že to udělat nehodlá a chce zkusit nádor vyndat. Při operaci se Isaacův stav několikrát zhorší, ale vždy se srovná. Derek odstraní skoro celý nádor a zůstanou jen dvě cévy. Bohužel není zřejmé, která napájí nádor a která míchu. Když odříznou špatnou, způsobí ochrnutí…

Uvidíte v pondělí 1. srpna na Prima LOVE od 21,30 hodin.

Zdroj: Prima

Veronika J.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Chirurgové VI (7) - Řez naslepo:

Chirurgové VI (7) - Řez naslepo
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !