Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 19.09. 2019
Dnes má svátek Zita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Charakteristika hlavních postav seriálu Okresní přebor

16. 09. 2010 | Okresní přebor

Jirka Luňák

Fanatický fotbalista, nic jiného než fotbal nezná, fotbal je mu vším. Aby vesnická kopaná vůbec mohla existovat, potřebuje vždy ve středu takového muže. Během jedné sezóny dokáže převzít po zemřelém trenérovi mužstvo, ze kterého udělá černého koně soutěže.

 

Jarda Kužel

Je s Luňákem v ostrém kontrastu, přestože jde o dva velké kamarády. Zatímco Luňák je ambiciózní, Jarda Kužel je líný, hospodský typ, který fotbal bere jako víkendovou zábavu. Zatímco Luňák má své fotbalové dovednosti vydřené, Kužel je přirozený talent. Býval by to dotáhl daleko, kdyby chtěl. Ti dva jsou trochu jako jing a jang, jsou úplně jiní, ale navzájem se doplňují a respektují.

 

Václav Orel

Předseda klubu Slavoj Houslice. Je to chlap v brzkém důchodovém věku, vdovec. Takový ten „moudrý" muž. Nikdy ho nic nevyvede z míry, ale na druhou stranu ho máloco rozproudí. Orel bývá často hromosvodem událostí, je to váhavý typ a rád vzpomíná, s jakými ženskými kdy co měl.

 

Ludvík Hovorka

Pokladník klubu. Typický úřednický typ. Je spíše městský člověk a pokouší se zavést do vesnice novoty – google, GPS, mp3 atd. Většina lidí mu nerozumí a má ho za magora. Ludvík Hovorka má sklon k závislosti na hracích automatech. Často pobývá u automatu v místní hospodě. Je rozvedený.

 

Adolf Větvička

Zdravotník týmu. Pracuje jako veterinář v nedalekém kravíně. Fotbal ho moc nezajímá. Za komunistů musel prokázat zájmovou činnost, a tak se dobrovolně přihlásil do klubu jako zdravotník, a už tu zůstal. Přestože má vrozenou vadu – neumí říct „r“, navíc je tlustý a zpustlý, ženy na něj hrozně letí. On je však starý mládenec a žije sám.

 

Antonie Hnátková

Vdova po bývalém trenérovi SK Houslice. Pracuje jako prodavačka v místní prodejně. V klubu zastává funkci tzv. kustoda. Pere a zašívá chlapcům dresy. Nemá ráda Jardu Kužela, protože je prase a neustále do dresu během zápasu smrká, což bohužel nelze dobře vyprat. Naopak ráda má předsedu Václava Orla. Možná ho má ráda více, než je zdrávo...

Ilona

Neteř Antonie Hnátkové, holka z vesnice, která odjela na studia do hlavního města a teď se po delší době vrací domů plna dojmů, moderních názorů a hlavně ambicí „vyzkoumat", co na tom fotbalu ti chlapi mají.


Zdroj: NOVA

 

Mirka Bali

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Charakteristika hlavních postav seriálu Okresní přebor:

Charakteristika hlavních postav seriálu Okresní přebor
Charakteristika hlavních postav seriálu Okresní přebor
Charakteristika hlavních postav seriálu Okresní přebor
Charakteristika hlavních postav seriálu Okresní přebor
Charakteristika hlavních postav seriálu Okresní přebor
Charakteristika hlavních postav seriálu Okresní přebor
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
Ta charakteristika Jirky Luňáka v podání herce Ondřeje Vetchého je super,moc mi připomíná někoho koho znám a ten někdo je zažranej do fotbalu tělem i duší a přemýšlí pouze nad fotbalem,prostě fotbal je jeho život
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles