Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty domů – MUDr. Šimon Kosík

16. 09. 2010 | Cesty domů

MUDr. Šimon Kosík (25 let)

Recese je lék.

Po tátovi internista, od přírody recesista. Nezkazí žádnou legraci a dobře mířeným kanadským žertem dovede lidem pěkně pocuchat nervy. Nebojí se zajít na samou hranici únosnosti. Byl vždy premiant a bavič třídy, učení mu do hlavy skákalo samo. Staral se o tátu, vedl domácnost, nakupoval, naučil se vařit, pral. Od svého návratu ze stáže žije s bráchou Martinem a tátou v mužské domácnosti. Je to fajn, ale co naplat, brzy Šimon bude chtít vylétnout z hnízda. Bude chtít milovat a být milován. A bude to mít ale zatraceně těžké.

MUDr. Šimona Kosíka hraje PETR KONÁŠ

Pochází ze Žirovnice a narodil se v roce 1983 ve znamení Berana. Vystudoval geodézii a poté Vyšší odbornou školu hereckou v Praze. Působí v Západočeském divadle v Chebu, kde hraje například v inscenacích Pane, vy jste vdova, Stvoření světa, Večer tříkrálový nebo Terasa. Televizním divákům se vryl do paměti negativní rolí Roberta Šambery v seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2. Jeho první televizní příležitostí byl seriál ČT Zdivočelá země. Často pendluje mezi Prahou a Chebem, kde žije. Považuje se za „komunikačního mimoně“, nepropadl e-mailům, icq a dalším elektronickým vymoženostem. Nemá zatím žádné vysněné role nebo touhu pracovat s konkrétními režiséry, je spokojený s tím, co mu osud přihraje. Je svobodný.

 

Zdroj: Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Je to můj favorit
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles