Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty domů – MUDr. Richard Bernát

16. 09. 2010 | Cesty domů

MUDr. Richard Bernát (29 let)

Člověk nemusí hned operovat srdce, aby si připadal hodnotný. To ale táta nikdy nepochopí…

Richard neboli Ríša. Vytoužený syn, kterého si Rudolf tak přál a do kterého vkládá všechny své naděje. Ríša si zvykl, že jakýkoliv průšvih táta vyžehlí. Rudolf kladl odmalička na Ríšu nároky, kterým syn nemohl dostát. Jako kardiochirurg by možná byl dobrý, kdyby však dovedl zvládat stres a napětí na operačním sále. Proto se sálu vyhýbá, jak může. Jenže otec trvá na tom, že jeho syn po něm musí převzít primariát. Ríšovi ale vyhovuje klid, a tak přivítá každou možnost vzít službu v ordinaci u Petra. Ostatně, sestřičku tam dělá sympatická Kači…

MUDr. Richarda Bernáta hraje JAN ZADRAŽIL

Narodil se v roce 1975 v Řeži u Prahy ve znamení Štíra. Vystudoval Pražskou konzervatoř a začal postupně působit na celé řadě scén, neupsal se však žádné a zůstává na volné noze. Hraje například v inscenacích Zlomatka v Divadle v Řeznické, Dávníkové ve Švandově divadle, ve Strašnickém divadle vystupuje se souborem Divadlo Company.cz, účinkuje také v souboru Veselé skoky a v jihlavském divadle Jakuba Škrdly – T.E.J.P. Dojíždí též do Brna do Husy na provázku. Populárním se stal díky roli doktora Ludvíka Strnada v seriálu Televize PRIMA Velmi křehké vztahy. Vstup do seriálu považuje prý za svůj nejbláznivější kousek v životě. Jeho dalšími televizními a filmovými rolemi jsou například Manželská tonutí, O bílé paní, Nepodepsaný knoflík, Sněžná noc, Černá sanitka, Proměny, Vy nám taky, šéfe a Zemský ráj to napohled. Hraje v kapele Moje řeč, doufá ve vícero životů a tvrdí, že má někdy víc štěstí než rozumu. Má ženu a dcery Kačenku a Julinku.

 

Zdroj:Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlaťáky