Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty domů – MUDr. Petr Kosík

16. 09. 2010 | Cesty domů

MUDr. Petr Kosík (62 let)

Mám rád své pacienty, mám rád všechny lidi. Kromě jednoho. Nevím, jestli mu někdy odpustím. Jmenuje se Rudolf Bernát.

Přívětivý lékař, internista. Nikdy nebyl tak rázný jako Rudolf, spíš opatrný a slušný, což mu nikdy nepřineslo žádný velký úspěch. Jeho mírnosti a trpělivosti snad napomohly roky pravidelného režimu v komunistickém kriminálu, které si vysloužil nezdařeným pokusem
o přechod hranic. Přestože je vdovec, nepodlehl smutku. Schází se s Pacinou a s ní si užívá. Tajně, aby to synové nevěděli. Jenže ti už jsou dávno dospělí a trochu štěstí otci přejí. Jeho cesta nebyla nikdy snadná. Přišel v životě o hodně. Ale také získal! Rudolfova syna Martina, kterého vychoval a na němž lpí. Tahle výměna otců je však pořádný kostlivec v jeho skříni. Navíc závěť Rudolfovy matky Ziny jeho i Rudolfa postavila před dilema, zda přistoupit na smír, nebo ne.

 

MUDr. Petra Kosíka hraje LADISLAV POTMĚŠIL

Narodil se v roce 1945 v Praze ve znamení Panny. Hrál a zpíval už od dětství. Vystudoval DAMU, hrál 25 let v Realistickém divadle Z. Nejedlého, v Divadle SK Neumanna, v Divadelní společnosti Josefa Dvořáka nebo v Divadle na Vinohradech.

V současné době účinkuje V Divadle Kalich v komediích Splašené nůžky a Je úchvatná. Velkou popularitu mu přinesly filmy Discopříběh I a II a postava kapitána Meisnera v sérii Byl jednou jeden polda, stejně jako seriály TV Nova Hospoda a Ordinace v růžové zahradě. Diváci ho mohli vidět v desítkách filmů, např. Transport z ráje, Oáza, Půlnoční kolona, Dvě věci pro život, Zlaté rybky, Tajemství ocelového města, Mravenci nesou smrt, Nejkrásnější hádanka a v mnohých dalších.

V letošním roce se podílel na natáčení filmu Bastardi. Za svůj největší úspěch považuje Ladislav Potměšil svou rodinu. Z prvního manželství má dceru Mášu a díky dceři nyní i dvě vnoučata. Se současnou ženou, herečkou Jaroslavou Brouskovou, má dva syny.

 

Zdroj: Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
nepozerám komplet ...a mam v tom trochu chaos
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles