Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.10. 2018
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty domů - 60. díl – Benefice

5. 06. 2011 | Cesty domů
Soňa se rozhodne pomoct Martinovi za každou cenu, proto se odhodlá k předem marnému činu. Jde vypovídat na policii. Pomůže její výpověď? Roman pochopil, že Soňa to tentokrát myslela s rozchodem vážně. Je ochotný udělat cokoliv, aby se zase vrátila. I sáhnout k násilí.

Jak na to Soňa zareaguje? Rudolf se cuká, na žádnou benefici jít nechce. Nesnáší oslavy a už vůbec nehodlá slavit, že ho ředitel nemocnice nutí odejít do důchodu. Najde se někdo, kdo Rudolfa přesvědčí, aby změnil názor? Vendy se dostala na školu, ale nadšením nijak nejásá. Ona odjede do Prahy, Šimon zůstane v Hradišti, v karavanu s Milenou. Bude jim fungovat vztah na dálku?

Sledujte šedesátý díl seriálu Cesty domů v pondělí 6. června ve 20.00 na Primě.

Soňa se rozhodne pomoct Martinovi za každou cenu, proto se odhodlá k předem marnému činu. Jde vypovídat na policii. Tvrdí, že má spoluvinu na Martinově zatčení. Peníze mu prý dala ona po domluvě s Romanem. Chtěla, aby Roman vyhrál soutěž o sportcentrum. Proto spolu na Martina ušili boudu. Soňa tuší, že její svědectví má trhliny, a je jí jedno, že křivá výpověď je trestný čin. Jak na tuto těžko uvěřitelnou historku policie zareaguje?

Soňa není vynervovaná jenom ze zatčení svého nevlastního bratra, ale i z Romana, který ji chce za každou cenu zpátky. Pochopil, že tentokrát to s rozchodem myslela opravdu vážně, a je ochotný udělat cokoliv, aby se k němu vrátila. A zapomene přitom, že na Soňu nátlak neplatí. A už vůbec ne fyzický. Naopak. Jestli byla Soňa pořád na vážkách, teď už má jasno. S Romanem se definitivně rozejde. Je štěstí, že má Honzu, který jí vždycky bude pomáhat, protože ji pořád miluje a doufá, že se k němu Soňa vrátí. Nebo už to neplatí?
Benefice pro Rudolfa k narozeninám je naplánovaná do posledního detailu, ale Rudolf se cuká. Nikam nejde, oslavy nesnáší! Loučení už vůbec ne! A nechápe, proč by měl slavit to, že ho ředitel Dvořák vyhazuje z nemocnice. Dokonce si mu dovolil nabídnout, aby zůstal na oddělení jako řadový doktor! Přesto, že mu Rudolf zachránil život. Kdyby se Dvořákovi opět nepřitížilo, Rudolf by se s ním do krve pohádal. Co bude s beneficí, když ji Rudolf odmítá? Najde se někdo, kdo ho přesvědčí, aby na ni přece jen šel?
Na Kosíky čeká překvapení. Martin se nečekaně vrátí z cely předběžného zadržení domů.

Nemusí do vazby, bude vyšetřovaný na svobodě. Jenže dlouho se doma nezdrží, jde na hřiště vyřídit si účty s Romanem. Jako chlap s chlapem, aby zachránil aspoň zbytky své cti. A je mu jedno, že od Romanových poskoků možná dostane nakládačku. Roman ale ví, že Martin zuří právem. A že kdyby ho nechal zmlátit, jen věci zhorší. Nabídne mu proto velké odškodné. Jak se Martin zachová? Přijme Romanovy peníze?

Na benefici se chystá i Vendy. Jenže kvůli Mileně si zničí šaty. Je pořádně naštvaná. V čem teď půjde? Tenhle způsob společného bydlení už jí leze nejen na nervy, ale i na mozek. Štěstí že se nabízí jiné řešení. Vendy byla přijata na školu, takže od září pravděpodobně změní adresu. Ona bude v Praze, Šimon tady, v karavanu s Milenou. Tahle představa se Vendy moc nezamlouvá. Bude jim fungovat vztah na dálku? Kéž by tak Šimon mohl odjet do Prahy s ní...


Zdroj: Prima

Gabriela Straková
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Cesty domů - 60. díl – Benefice:

Cesty domů - 60. díl – Benefice
Cesty domů - 60. díl – Benefice
Cesty domů - 60. díl – Benefice
Cesty domů - 60. díl – Benefice
Cesty domů - 60. díl – Benefice
Cesty domů - 60. díl – Benefice
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Hromada zlaťáků