Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty domů - 58. díl – Hraju fér

29. 05. 2011 | Cesty domů
Tereza vyhrožuje, že pokud Tomáš nedostane Romana za mříže, ona s ním končí. Tomáš to ale vezme za dost nečekaný konec. Jaká podívaná se Tereze naskytne, když přijde z práce domů? Míla ve skrytu duše doufá, že pokud si nechá operovat srdeční vadu, Rudolf by se k ní zase mohl vrátit. Odhadla své šance správně?

Soňa Romanovi prominula všechny podrazy, ale to, že namočil do průšvihu a nechal zavřít jejího nevlastního bratra Martina, mu nepromine. A co kdyby se Roman přiznal na policii, jak se všechno seběhlo? Kači čeká zásadní úkol jejího života. Představit svému synovi jeho biologického otce – rockera Benga. A Benga zase přesvědčit, aby dal Ondrovi svou ledvinu.

Sledujte padesátý osmý díl seriálu Cesty domů v pondělí 30. května ve 20.00 na Primě.

Tereza zná Tomáše jako své boty. Dala by ruku do ohně za to, že má v
Romanově úniku z nastražené pasti prsty. Ale jen do okamžiku, než se stane nechtěným svědkem toho, jak Romanovi poskoci Tomáše zmlátí. Pak se přikloní na jeho stranu a Tomáše hájí. Přesto mu ale dá nůž na krk. Pokud Tomáš nedostane Romana za mříže, ona s ním končí. Tomáš ale plnění úkolu vezme za dost nečekaný konec. Jaká podívaná se Tereze naskytne, když přijde z práce domů?

Míla se opět vypravila do nemocnice. Domáhá se u Rudolfa vyšetření. Ve skrytu duše doufá, že pokud se nechá operovat, Rudolf by se k ní zase mohl vrátit. Ten má ale jasno. Příbuzné ani blízké osoby zásadně neoperuje. Takže jí srdce nespraví. A jejich vztah už vůbec ne. Míla tak přijde o poslední trumf. Začne přemýšlet o tom, jestli má vůbec cenu jít na operační sál. Vypadá to, že z nemocnice uteče. Najde se někdo, kdo ji přesvědčí, aby to nedělala?

Honza s Vejnarem před sebou mají těžký úkol. Dokázat, že Martin je jen nastrčená figurka, takzvaný bílý kůň, kterého si Roman najal na špinavou práci. V duchu vědí, že Martin je zatčený nevinně. Jenže všechny důkazy mluví v jeho neprospěch. Na kufru i na penězích jsou jenom Martinovy otisky. A Roman tvrdí stále to samé. Martin konal bez jeho vědomí. Proč by mu takový úkol Roman zadával? On přece hraje fér!

Kači čeká zásadní úkol jejího života. Ondrovi představit jeho biologického otce – rockera Benga. A Benga zase přesvědčit, aby svému synovi daroval ledvinu. Ondra s Bengem si hned padnou do oka. Kéž by si podobně rozuměly i jejich orgány. Bengo je ochotný darovat Ondrovi ledvinu, má ale malý problém. K smrti se bojí injekčních stříkaček. O tom, že by se nechal řezat na operačním sále, nechce ani slyšet. Jak tento drobný nedostatek Ríša s Kači vyřeší?

Soňa se Romana pořád zastávala, ale postupně zapomíná, proč to vlastně dělala. Prominula mu všechny podrazy, ale to, že namočil do průšvihu a nechal zavřít jejího nevlastního bratra Martina, mu nepromine. Možná by o tom uvažovala, kdyby se Roman sám na policii přiznal, jak se všechno seběhlo. Jenže Roman se k ničemu takovému nechystá. Je rád, že nezavřeli jeho. Místo Romana se tedy vypraví Soňa. Ne na policii, ale zpátky do vily ke své rodině. I s klukama a natrvalo.Zdroj: Prima

Gabriela Straková
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Cesty domů - 58. díl – Hraju fér:

Cesty domů - 58. díl – Hraju fér
Cesty domů - 58. díl – Hraju fér
Cesty domů - 58. díl – Hraju fér
Cesty domů - 58. díl – Hraju fér
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
dá sem někdo odkaz na 58 díl online prima to dává na stream až nad Smajlíkruhý den ,,,
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Zlaťáky