Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty domů - 47. díl – Kam jdeš?

20. 04. 2011 | Cesty domů
Soňa se odhodlala k definitivnímu rozhodnutí. Bude žít s kluky a Romanem v novém bytě. Budou se kluci chtít odstěhovat? A jak se na to bude tvářit Honza, až mu to Soňa poví? Tomáš se seznamuje s Hradištěm. Seznamuje se také se štamgasty v hospodě U Bety, a to pěkně zblízka.

Jaké ještě skrývá překvapení? Kači a Ríšu zaskočí nečekaná noční návštěva. Vtrhne k nim rozrušený Ondra. Ví, že je Kači jeho pravá máma, a žádnou ledvinu od ní nechce. Zvládnou ho Kači s Ríšou zpacifikovat?

Sledujte čtyřicátý sedmý díl seriálu Cesty domů ve středu 20. dubna ve 20.00 na Primě.

Soňa začíná být unavená z toho, jak se v noci vykrádá z domu a plíží za Romanem. Kvůli jejím nočním výletům začíná být doma pěkně dusno. Máma něco tuší a navíc Soně vyčítá, že se o kluky nestará a hází jí je na krk. Soně se takové řeči vůbec nelíbí. Nebylo by lepší, kdyby se nastěhovala k Romanovi do nového bytu, který koupil? A kluky vzala s sebou? Soňa si ale není jistá, jestli budou chtít, ve vile je jim dobře. Jak se na její rozhodnutí bude tvářit Honza?

Kači a Ríšu překvapí nečekaná noční návštěva. Vtrhne k nim rozrušený Ondra, který se právě dozvěděl, že Kači je jeho pravá máma. A že Dvořáčkovi ji hledali proto, aby mu dala ledvinu. Jenže on žádný milodar nechce. A už vůbec ne od ženské, která ho kdysi pohodila. Podaří se Kači a Ríšovi situaci Ondrovi vysvětlit? A přesvědčit ho o tom, že není čas na trucování, protože nová ledvina je jeho jediná šance?

Tomáš je v Hradišti jenom pár dní a už se začíná pěkně vybarvovat. Stačil se napojit na ty největší gaunery ve městě a jednoho Tereze dokonce přivedl až domů. Taky se začíná důkladně seznamovat s místními lidmi. Například tím, že jen tak pro své pobavení vyvolá rvačku v hospodě U Bety. Honza s Vejnarem se nestačí divit. Začínají věřit Tereze, která je před Tomášem varovala. A to jim zdaleka neřekla všechno o Tomášově minulosti. Není čas, aby si Vejnar s Honzou nového kapitána trochu proklepli?

Šimon je po roztržce se svým tátou tak trochu bezdomovec. Doma být nechce, protože by poslouchal narážky na svůj nový vztah. Tak je utajeným podnájemníkem u Vendy ve vile. Z plánované noci plné něžností ale sejde. V domě jsou dva malí nešťastníci, kterým chybí otevřená náruč. Ivan s Jonášem tam zůstali sami, protože máma opět na noc odešla. A Vendy se o ně musí postarat. Jak se Šimon smíří se změnou programu?  


Rudolf odhaluje svou nepoznanou stránku. Na všechny své spolupracovníky i na celou rodinu je velmi přísný. Ale pro svou vrchní sestru Zlatu má vždycky pochopení. A už se dál nemůže dívat na to, jak jeho pravá ruka bloumá nemocnicí jako tělo bez duše. I když Zlata denně chodí za Vladimírem do ústavu, kam ho nechala odvézt jeho sestra, bez něj se cítí prázdná. Najednou nemá pro koho žít. Co jí Rudolf poradí?Zdroj: Prima

Gabriela Straková
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Cesty domů - 47. díl – Kam jdeš?:

Cesty domů - 47. díl – Kam jdeš?
Cesty domů - 47. díl – Kam jdeš?
Cesty domů - 47. díl – Kam jdeš?
Cesty domů - 47. díl – Kam jdeš?
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !