Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty domů - 38. díl – Lapiduch v hrsti

20. 03. 2011 | Cesty domů
Soňa ví, v jak těžké situaci se ocitl Honza, a snaží se mu pomoct a rozptýlit ho. Proto ho nechává trávit víc času s klukama. Jako rodiče je čeká těžký úkol. Jak řeknou svým synům, že jejich táta bude asi obviněný z vraždy a možná půjde do vězení?

Šimon dostal vyhazov z nemocnice, ale zasáhne docent Bernát. Vymyslí, jak mladému doktorovi pomoct, aby nemusel z nemocnice odejít. Přijme Šimon jeho nabídku? A co na to řekne Vendy? Vencl je naštvaný, že Alice s Ríšou unikli trestu za to, co mu udělali. Tak si najde jinou oběť, které se rozhodne škodit. Nakolik uspěje tentokrát?

Sledujte třicátý osmý díl seriálu Cesty domů v pondělí 21. března ve 20.00 na Primě.

Vendy si musí přiznat, že se těší na každé setkání se Šimonem. Mrzí ji, že kvůli ní dostal vyhazov z nemocnice. Teď je na řadě se vzájemným pomáháním zase ona. Jenže jí došly nápady. Místo ní přijde se zajímavým nápadem její otec. Když si Šimon odkroutí tři měsíce jako pomocná síla na kardiochirurgii, může se zase vrátit na internu. Jenže Šimon o milodary nestojí. Raději přijme místo doktora v Ostravě. Vendy je naštvaná. Ona by raději brala lapiducha v hrsti než doktora někde v Ostravě.

Soňa se snaží Honzu trochu rozptýlit a taky ho tak trochu hlídat, aby nebyl sám. Proto ho nechává trávit víc času s klukama. Je jí jasné, že Pekárkova smrt a následné obvinění ho psychicky rozložilo. Obzvlášť, když je ještě postavený mimo službu. Před Soňou a Honzou stojí ještě jeden zásadní problém. Jak řeknou klukům, že jejich táta bude asi obviněný z vraždy a možná půjde do vězení?

Hlaváček tlačí na Mílu. Od policejní inspekce má všechny podklady k tomu, aby Honzův případ uzavřel. Navíc i svědka, který všechno viděl. Takže Honza je pro něj jasný viník. Míla ale hraje o čas. I když všechno mluví proti němu, ona Honzovi věří.  Stejně jako Vejnar s Klecánkem, kteří všechen čas věnují tomu, aby dokázali, že svědek je falešný a Honza nevinný. Podaří se jim to?
Rudolf si to jen nerad připouští, ale má starost o Šimona. Když ředitel Dvořák zjistil, že na sádrování Vencla se podílela i Alice, rozumně vrátil rozhodnutí o trestu do pravomoci primářů.

Věděl, že Rudolf by nevyhodil ani jeho dceru, ani svého syna. Jenže Šimon patří na internu a zdejší primář mu dal výpověď. Rudolf s ním ale domluví, že pokud Šimon odslouží tři měsíce jako pomocný personál na kardiochirurgii, bude moci zůstat. Přijme Šimon takovou nabídku? Obzvlášť, když je od Bernáta?

Zdroj:Prima

Mirka Bali
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Cesty domů - 38. díl – Lapiduch v hrsti:

Cesty domů - 38. díl – Lapiduch v hrsti
Cesty domů - 38. díl – Lapiduch v hrsti
Cesty domů - 38. díl – Lapiduch v hrsti
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !