Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.09. 2018
Dnes má svátek Berta
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty domů 331. díl

13. 04. 2015 | Cesty domů
331. díl oblíbeného televizního seriálu Cesty domů nese název „Budeš litovat“ a sledovat jej můžete 6134. 2015. Mikuláš se pokusí přesvědčit Lindu, aby odjeli na společnou dovolenou, ale marně. Mikuláš se bojí o Lindu a pokouší se ji hlídat, Linda to ale zjistí a žádá po něm vysvětlení, co se vlastně děje. Mikuláš se částečně přizná, ale výměnou za to chce slyšet, že ho Linda miluje, což po troše kličkování Linda připustí.

Pomalu se v 331. dílu seriálu Cesty domů s datem 13.3. 2015 začíná vyvíjet vztah mezi Lindou a novým státním zástupcem Andrejem. Z prvotního náhodného setkání se vše přesouvá k setkáním záměrným a je vidět, že Linda a Andrej si nejsou úplně lhostejní.

Cesty domů 331. dílJuraj v 331. dílu seriálu Cesty domů s datem 13.3. 2015 zapomíná na Mílu a randí s Blankou, do čehož ho sice trochu nutí Andrej, ale Semerád se nechá nutit rád.

Sváťova nemoc v 331. dílu seriálu Cesty domů s datem 13.3. 2015 ustupuje, ale Adamova prognóza je, že jde jen o remisi. Za čas se prý nemoc vrátí a udeří s ještě větší silou.

Dalibor je zoufalý, protože propašovaný lék, který by – snad – mohl Sváťovi zabrat, má někde ukrytý drogový dealer Bartoš. Andrej Bartoše nechal zavřít a chce ho hnát k soudu…

O seriálu Cesty domů:


ČR 2015. Režie: Jiří Adamec. Hrají: Alois Švehlík, Markéta Plánková, Jiří Štěpnička, Roman Zach, Petr Štěpán, Jana Janěková, Henrieta Hornáčková, Andrea Kerestešová, Filip Čapka, Martina Hudečková, Veronika Freimanová, Igor Chmela, Milan Bahul, Radúz Mácha, Daniel Rous, Robert Jaškow, Ladislav Hampl, Iva Kubelková, Petra Maťáková, Sebastian Pošmourný a další.

Sledujte 331. díl seriálu Cesty domů
vysílaný v pondělí 13.4. 2015 od 20:15 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Cesty domů 331. díl:

Cesty domů 331. díl
Cesty domů 331. díl
Cesty domů 331. díl
Cesty domů 331. díl
Cesty domů 331. díl
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !