Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty domů - 31. díl – Záchranné kruhy

23. 02. 2011 | Cesty domů
Honza se rozhodl, že skončí vztah s Monikou. Doufá, že by se mohl vrátit k Soně a klukům. Odhadl své šance u Soni správně? Vencl se k Vendy pořád chová rozporuplně. Chvíli se jeví jako rozumný chlap a chce s ní probrat jejich rozchod i její těhotenství, za chvíli ji nutí k potratu.

Jak se Vendy rozhodne složitou situaci vyřešit? Pacina stále hledá nové bydlení. Má se proto sejít ve společnosti s Petrem. Čeká ji ale nepříjemné překvapení… K Šimonovi přijde na vyšetření Hlaváček. Šimon setkání s člověkem, který způsobil jeho rodině tolik bolesti, těžce nese a opije se v hospodě U Bety. Co z toho vyvodí Helča?

Sledujte třicátý první díl seriálu Cesty domů ve středu 23. února ve 20.00 na Primě.

Honza se rozhodl, že skončí vztah s Monikou. Konečně mu došlo, že nemá sílu na její žárlivé výbuchy. A začíná mu lézt na nervy, jak na něm Monika nezdravě visí a žárlí na čas, který tráví se Soňou a kluky. Už ho taky nebaví tahat ji z průšvihů. A Monika si zase na jeden pořádný zadělala. Honza navíc stále doufá, že by se zase mohl vrátit k Soně. Obzvlášť když se dozvěděl, že se rozešla s Romanem. Odhadl své šance na návrat k rodině správně?
Vencl se k Vendy pořád chová rozporuplně. Chvíli se jeví jako rozumný chlap a chce s ní probrat jejich rozchod i její těhotenství, za chvíli ji nutí k potratu. Takže Vendy pořád neví, co má dělat. Kdyby Vencl projevil trochu zájmu a choval se k ní hezky, určitě by si dítě nechala. Jenže on je na ni sprostý. Pak se ale objeví před vilou a omluví se, čímž Vendy opět zviklá. Zásadní radu uslyší Vendy od Bety. Má velkou rodinu, ať všem o dítěti řekne, určitě jí dobře poradí. A když se rozhodne si miminko nechat, pomůžou jí. Co nakonec Vendy udělá?

Šimon měl v ordinaci na vyšetření Hlaváčka. Setkání s mužem, který způsobil jeho rodině tolik bolesti, těžce nese a opije se v hospodě U Bety. Domů nespěchá, tam na něj čeká nedočkavá nevěsta. Jenže Helča je sice vdavekchtivá, ale není úplně hloupá. Moc dobře si uvědomuje, že Šimon utíká nejen před svatbou, ale vlastně i před Helčinou starostlivostí. Když o ni Šimon nestojí, Helča se doprošovat nebude. Co když je tu někdo, kdo by její péči naopak uvítal?

Soňa je z rozchodu s Romanem zničená. Pořád ho miluje. A Roman to ví, proto se pokouší vrátit. Jenže v zápase o Soňu momentálně prohrává na body. Soňa už mu nevěří, její důvěru si ale pomalu získává zpátky Honza. Soňa dokonce klukům dovolí, aby u svého táty poprvé přespali. Všichni tři Maškové se společně vyfotí a pošlou mámě rozesmátou fotku mobilem. Ani jeden z nich netuší, jak důležitá zpráva to byla a jak ovlivnila Sonino rozhodování.

Pacina začíná být z dočasného azylu u Bernátových pořádně nervózní. Stále shání nové bydlení. Má se proto sejít ve společnosti s Petrem. Čeká ji ale nepříjemné překvapení a plánovaná prohlídka bytu se nekoná. Pacina je smutná a do hloubi duše raněná. Ona, která vždycky měla kolem sebe tolik chlapů, si najednou připadá sama. A Lída ji musí povzbuzovat. Nemělo by to být spíš naopak? 

Zdroj: Prima

Mirka Bali
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Cesty domů - 31. díl – Záchranné kruhy:

Cesty domů - 31. díl – Záchranné kruhy
Cesty domů - 31. díl – Záchranné kruhy
Cesty domů - 31. díl – Záchranné kruhy
Cesty domů - 31. díl – Záchranné kruhy
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
zaujimavý diel
Obrázek uživatelky
profil
zaujimavý diel
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles