Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 22.09. 2018
Dnes má svátek Darina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty domů 281. díl

27. 08. 2014 | Cesty domů
281. díl oblíbeného televizního seriálu Cesty domů nese název „Umělé srdce“ a sledovat jej můžete 27.8. 2014. Blanka se rozhodla voperovat Vágnerovi umělé srdce, ale s Rudolfem u operace nepočítá, na sále mají být Ryšavý z Prahy a Šimon. Rudolf to nese dost těžce.

Rudolf se ve 281. dílu seriálu Cesty domů s datem 27.8. 2014 připlete k výjezdu záchranky, paní tam napadne Lucii pepřovým sprejem. Adam si došlápne na Hynka, chce, aby nechal Lucii na pokoji. Hynek se marně brání, Adam mu nevěří...

Cesty domů 281. dílHynek vzdá svou léčbu, má pocit, že nikam nevede. Rozhodne se se svým stavem smířit, dát výpověď a zůstat doma s dětmi. Organizuje fotbal pro celou rodinu, ale sám pak zmizí. Dalibor ho najde v kanceláři úplně zmateného, neví, ani, jak se tam dostal.

Sváťa Pech se musí ve 281. dílu seriálu Cesty domů s datem 27.8. 2014 veřejně omluvit Venclovi za to, že do něj strčil. Tím je záležitost pro nemocnici vyřízená, policie případ odložila. Vencl ale Sváťu před Vágnerem obviní, že je bacilonosič, což Vágnera dost vyděsí.

Sváťa to nedokáže nechat být. Vloupá se k Venclovi domů, chce mu tam přeházet nějaké věci, aby ho vystrašil. Ale překvapí ho tam Vencl i s Jirkou. Sváťa jim vyhrožuje pistolí, pak je zamkne v koupelně a uteče.

Vencl musí nakonec vyrazit dveře, Jirka má hypoglykemický šok. Případ vyšetřuje Dalibor. Sváťa mu tvrdí, že on to nebyl, ale sám je z toho špatný. Takhle daleko zajít nechtěl... Sváťa nakonec dorazí na policii, chce se přiznat. Ale Dalibor s ním odmítne mluvit.

O seriálu Cesty domů:


ČR 2014. Režie: Jiří Adamec. Hrají: Alois Švehlík, Jana Janěková, Roman Zach, Veronika Freimanová, Petr Lněnička, Petr Štěpán, Henrieta Horňáčková, Martina Hudečková, Miroslav Etzler, Tereza Kostková, Filip Čapka, Radúz Mácha, Markéta Hrubešová, Milan Bahul, Petra Horváthová, Petr Konáš, Iva Kubelková, Ladislav Hampl, Kristian Mejstřík, Dušan Müller, Dalibor Kubečka, Jan Šimůnek, Zdenka Perlíková-Záhorská, Radka Hrotková, Lenka Jelínková, Vendula Pumprlová, Tereza Hůlková, Sebastian Pošmourný, Monika Veverová, Matyáš Leier, Stanislav Havrda, Tereza Švejdová, Lucie a Barbora Šimkovy a další.

Sledujte 281. díl seriálu Cesty domů vysílaný
ve středu 27.8. 2014 od 20:15 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Cesty domů 281. díl:

Cesty domů 281. díl
Cesty domů 281. díl
Cesty domů 281. díl
Cesty domů 281. díl
Cesty domů 281. díl
Cesty domů 281. díl
Cesty domů 281. díl
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !