Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty domů - 25. díl - Už se neboj

12. 12. 2010 | Cesty domů

Petr má velké dilema. Rád by předčasně oslavil s Pacinou Vánoce, protože ona odjíždí na svátky k moři. Jenže netuší, že Martin se tak brzy vrátí z nemocnice. Vencla by se každý nejraději zbavil. Rudolf ho nechce vidět ve vile, proto mu dá službu na Štědrý den.

Soňa mu radí, ať jde pracovat do jiné nemocnice. Co jí na tenhle nápad řekne? Petr, Martin a Rudolf vzpomínají na zastřelenou Janu Bernátovou. Rudolf ví, kdo její smrt zavinil a chtěl by se mu pomstít. Byl by toho schopný? Roman má strach, chodí mu další výhrůžné zprávy. O anonymech už ví i Honza a nutí Romana, aby o nich řekl i Soně. Co Roman vymyslí?

Sledujte dvacátý pátý díl nového původního seriálu Cesty domů v pondělí 13. prosince ve 20.00 na Primě.

Vencl je naštvaný, má pocit, že by se ho každý nejraději zbavil. Soňa ho navádí, jestli by nechtěl změnit působiště, že by mu domluvila místo v Praze. A docent mu vypsal přes svátky spoustu služeb, dokonce i na Štědrý den. Evidentně je s ním spokojený jako s doktorem, ale nechce ho vidět v Bernátovic vile. Natož v ložnici své dcery. A Vendy? Ta je na něj momentálně naštvaná. Dokáže si ji ambiciózní doktor opět usmířit?

Rudolf nemá dobrý den. Nejdřív musel přihlížet tomu, jak Martin na reverz odchází z nemocnice. A pak se nechal přesvědčit, aby se s Petrem a Martinem zúčastnil vzpomínkového setkání na Janu Bernátovou v den jejích narozenin. Tuhle šaškárnu vymyslela jeho máma a on by ji nejraději zrušil. Uvědomil si, že letos má ale jiný důvod, proč na společnou večeři jít. Ví, kdo zavinil smrt jeho první ženy a Martinovy matky a chtěl by se mu pomstít. Co mu na to řeknou Kosíci? A byl by toho Rudolf vůbec schopný?

Roman je vyděšený. Nejen, že mu stále chodí anonymy, které souvisí s jeho snahou získat zakázku na stavbu nové radnice.  Nějaký cizí muž se dokonce pokusil před vilou unést Nikolu. Roman chtěl sice výhrůžky před Bernátovými zatajit, ale ví, že musí s pravdou ven. O anonymech se navíc dozví taky Honza, který si o nich přijde s Romanem promluvit. A nutí ho, aby o nich řekl i Soně. Co Roman vymyslí a jak na tuto informaci Soňa zareaguje?

Honzovi otravuje život státní zástupce Hlaváček, který mu hodil na hlavu údajně zpackaný spis. Taky ho děsí to, že kolem vily a tedy i Soni a kluků se pohybuje někdo, kdo posílá anonymy Romanovi. Nejraději by ho v tom nechal pořádně vymáchat. Jenže nemůže, musí myslet na bezpečí své rodiny. Jednu výhodu tato nebezpečná situace má. Soňa v tuhle chvíli víc věří Honzovi než Romanovi. A cení si toho, že se o ně Honza stará a pomáhá jim, i když už má jiný život. 

Petr má velké dilema. Těšil se, že oslaví předčasně Vánoce s Pacinou, protože ona odjíždí na svátky k moři. Jenže nepočítal s tím, že Martin se tak brzy vrátí z nemocnice. Domluvenou oslavu proto musí odvolat. Kluci o Pacině pořád nevědí a on neví, jak by na ni zareagovali. Ale stále hůř se mu před nimi daří svou lásku skrývat.  Petr ale netuší, že kluky trochu podcenil. A že se ještě dočká velkého překvapení.

 

Zdroj: Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Cesty domů - 25. díl - Už se neboj:

Cesty domů - 25. díl - Už se neboj
Cesty domů - 25. díl - Už se neboj
Cesty domů - 25. díl - Už se neboj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky