Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.10. 2018
Dnes má svátek Vendelín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty domů 22. díl – Nebezpečná blízkost

1. 12. 2010 | Cesty domů

Policie Bety spojuje s případem načerno páleného alkoholu. Ta tvrdí, že všechno spískal Drzoun. Aby prokázali její nevinu, musí Honza s Vejnarem Drzouna najít. Kde je mu ale konec? Vencl sice chodí s Vendy, ale pořád myslí na Soňu.

Nestydí se ji dokonce šmírovat. Kam až je schopný ve své posedlosti zajít? Míla je doma na nemocenské. Starají se o ni Rudolf i Monika. Jak se ti dva navzájem snesou? A jak dlouho Míla vydrží být doma a bez své milované práce? Ríša by chtěl Kači říct, co k ní cítí. Je mu jasné, že ani on jí není lhostejný. Najde k tomu konečně odvahu?

Sledujte dvacátý druhý díl nového původního seriálu Cesty domů ve středu 1. prosince ve 20.00 na Primě.

Policie Bety spojuje s případem načerno páleného alkoholu. Ta je vyděšená. Nic přece neudělala, je poctivá hospodská, tak proč ji vyslýchají? A vůbec nevěděla, že v bednách, které do jejího sklepa nastěhovali Drzoun s Pavelkou, je načerno pálený alkohol. Jí tvrdili, že jsou v nich pytle s hnojivem. Smlouvu bohužel nemá. Ale Drzoun o všem věděl. Kdyby ho HonzaVejnarem našli, určitě by se všechno vysvětlilo. Jenže kde je Drzounovi konec? 

Roman si čím dál víc rozumí s kluky. Dokáže je zabavit i udělat s nimi úkoly. Ale taky se čím dál víc rozpíná ve vile. Chce vyhovět Soně a mít na ni víc času. A to může jedině tehdy, když bude pracovat z domova. Do oka mu padne Rudolfova dílna. Jenže Lída je zásadně proti. Rudolf tu teď sice není, ale vrátí se, takže všechno zůstane tak, jak je. Nic se stěhovat nebude. Romanovi je jasné, že Lída ho ve vile trpí jenom proto, že ho má ráda Soňa. Najde někoho jiného, kdo k němu bude vstřícnější?

Vencl sice chodí s Vendy, ale pořád myslí na Soňu. A má teď spoustu příležitostí, jak být s ní. I jak ji ve vile potají šmírovat. Dokonce propašuje do jejího pokoje růži. Kdyby to tak Vendy tušila! Soně Venclovo nadbíhání a lichocení vadí. Vendy je její sestra. A Soňa má Romana. Ale i kdyby neměla – Vencl vůbec není její typ. Tím se ale Vencl nenechá odradit a je čím dál tím dotěrnější. Kam až bude schopný ve své posedlosti Soňou zajít? A jak se k jeho nadbíhání postaví Roman?

Míla je doma na nemocenské. Starají se o ni Rudolf i Monika. Kupodivu se navzájem jakž takž snesou. A vzácně se i shodnou – když si Míla něco usmyslí, nehne s ní ani pár volů. A Míla si usmyslela, že už má toho povalování doma dost. Bez práce nikdy dlouho nevydržela a navíc chce vědět, jak dopadl zátah na prodejce černého alkoholu. Kdyby věděla, že do kanceláře za ní přijde nepříjemný státní zástupce Hlaváček, možná by do ní tak nespěchala. Zlepší jí náladu alespoň jazzový koncert, na který se večer vypraví s Rudolfem?

Oč je Ríša nejistější při operacích, o to lépe se cítí ve společnosti Kači. A strašně rád pro ni vyrábí věci ze dřeva. Chtěl by jí konečně říct, co k ní opravdu cítí. Tuší, že ani on jí není úplně lhostejný. Jenže Ríša není moc velký řečník a bojí se, že ztratí odvahu ještě dřív, než vůbec začne. Doufá, že Kači leccos napoví prstýnek, který jí přinesl. Co mu Kači na jeho vyznání odpoví? A jak večer, na který se Ríša tak dlouho chystal, nakonec dopadne?

 

Zdroj: Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Cesty domů 22. díl – Nebezpečná blízkost:

Cesty domů 22. díl – Nebezpečná blízkost
Cesty domů 22. díl – Nebezpečná blízkost
Cesty domů 22. díl – Nebezpečná blízkost
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !