Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty domů - 2. díl Návštěva

22. 09. 2010 | Cesty domů

Soňa Bernátová se vrátila do rodné vily, aby tu začala nový život se svými syny a novou láskou Romanem. Člověk ale míní a osud mění. Manžel Honza zkřížil plány nejen jí, ale i jejímu milenci. Kdy Honza pochopí, že Soňa už s ním nepočítá? A kdy praskne, že miluje Romana? Dívejte se na třetí díl nového původního seriálu Cesty domů ve středu 22. září ve 20.00 na Primě.

Soňa se čím dál víc zaplétá do pavučiny lží. Její synové netuší, že se rodiče chtějí rozvádět. A ona neví, jak odpovídat na jejich všetečné otázky. Rodině zatím tají, že je zamilovaná do jiného. Tím jiným je samozřejmě Roman Hamzík, kterého musí uklidňovat, že Honza za chvíli zmizí a oni budou konečně spolu. Ale věří tomu vůbec? Honza zatím pořád tajně doufá, že vztah slepí. Kdy mu dojde, že své manželství definitivně prohrál?

Soniným lžím je vystavena i její kamarádka a zároveň manželka Romana Karolína Hamzíková. Sice tuší, že má její muž jinou, ale vůbec by ji nenapadlo, že je to právě Soňa. Karolína pozve Soňu s Honzou na večeři, ale udělá při ní hysterickou scénu, jejímž svědkem je také její malá dcera Nikola. Soňa s Romanem po sobě házejí nešťastné pohledy. Jaké bude Sonino překvapení, když ji Karolína požádá, aby zkusila přivést Romana k rozumu. Kdyby tušila, koho žádá o pomoc! A že Soňa právě přijela z hnízdečka lásky – luxusního bytu, který pro ně Roman koupil.

Rudolf Bernát je podrážděný. Kardiochirurgie šlape jako hodinky, rodinu taky srovnal do latě. Jediný, kdo mu odporuje, je majorka Míla Jírová.

Pacientka, která ho před časem odvedla od rodiny a pak mu rozchodem zlomila srdce. Nepřišla na kontrolu a neléčí se ani v jiné nemocnici. I když Rudolf pacienty k léčbě zásadně nepřemlouvá, za Mílou prostě musí dojet a prášky jí vnutit. Přece neumře! Zatracená ženská! Jak ji má přesvědčit, že jí léta budovaná kariéra bude na nic, když bude mrtvá? A to není poslední překvapení, které na něj ten den čeká.

Petr Kosík dostane lekci. A ne jednu. Stejně jako vedly cesty mnoha pacientů do ordinace v Domě na návrší, cesty mnoha hradišťských mužů vedou k Pacině. A někdy se protnou. I on k Pacině chodívá, ale nikdy by to nepřiznal. Zato si pomalu přiznává,  že by ho práce v ambulanci docela těšila. A tak se vydá udělat první rozhodný krok ke smíru a zamíří k vile Bernátů. Jak Rudolf zareaguje na hozenou rukavici? Udělá druhý chybějící krok k otevření ordinace, nebo bude neústupně trvat na svém?

Nenechte si ujít další díl seriálu Cesty domů už ve středu 22. září ve 20.00 na Primě!


Zdroj: Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Cesty domů - 2. díl Návštěva:

Cesty domů - 2. díl Návštěva
Cesty domů - 2. díl Návštěva
Cesty domů - 2. díl Návštěva
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
nějak mne tento seriál nezaujal
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles