Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.01. 2018
Dnes má svátek Běla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty domů - 0. díl Návrat

18. 09. 2010 | Cesty domů

Seznamte se s rodinami Bernátů a Kosíků z městečka Hradiště. Hlavy obou rodin, doktory Rudolfa Bernáta a Petra Kosíka, kdysi rozdělila velká tragédie. Od té doby se oba důstojní pánové k smrti nenávidí – podobně jako kdysi slavní Montekové a Kapuleti ze Shakespearova dramatu.

Zapomenou na příčinu svého dávného sporu, nebo bude muset dojít k další tragédii? Dívejte se v sobotu 18. září ve 20.00 na exkluzivní předpremiéru úvodního dílu nového původního seriálu Televize PRIMA Cesty domů.

Střelba, skok do Vltavy a rozchod! Úvodní díl nového seriálu Cesty domů začne pěkně akčně. Doktorka Soňa Mašková utíká i se dvěma syny od manžela, kvůli kterému ji dokonce postřelili. Rozhodla se vrátit domů, k rodičům a sourozencům. Její muž, kriminalista Honza Mašek, se ale nehodlá své rodiny vzdát. Jenže to ještě netuší, že jeho boj o rodinu zkomplikuje soupeř – podnikatel Roman Hamzík. Sonina láska ze střední školy se totiž opět objeví v jejím životě a ona ji neodmítne… Ve hře jsou tak najednou dva muži, z nichž jeden je na dně a druhý na výsluní, soupeřící o „jejich“ krásnou ženu.

Nejen Soňa ale hledá své cesty domů. Její otec Rudolf Bernát, vyhlášený kardiochirurg a primář v nemocnici, je díky závěti své zesnulé matky jemně řečeno rozladěn. Matka, která je už rok po smrti, mu stále zasahuje do života. A připravila si k tomu „ďábelský“ plán. Jejím posledním přáním bylo, aby ordinaci, jejíž půlku mu v závěti odkázala, vedl s doktorem Petrem Kosíkem, kterému svěřila druhou polovinu. Pokud se spolu nedomluví, dům s ordinací a Zininým bývalým bytem připadne městu. Jak se ale mohou domluvit dva nesmiřitelní muži?

Petr Kosík pracuje na interně v místní nemocnici a o závěti Ziny Bernátové samozřejmě ví. Rudolfa Bernáta, svého bývalého spolužáka a kdysi nejlepšího kamaráda, posledních téměř třicet let nesnáší, je ale ochotný udělat první krok. Je k tomu však ochotna i druhá strana?
A proč Rudolfa Bernáta mnohem víc nenávidí Petrův syn – fotbalový trenér Martin?

V hlavních rolích nového seriálu Cesty domů uvidíte Aloise Švehlíka, Pavlu Vitázkovou, Miroslava Etzlera, Jana Dolanského, Ladislava Potměšila, Jitku Smutnou, Viktora Limra, Jana Zadražila, Petru Horváthovou, Miluši Šplechtovou, Kamilu Špráchalovou, Pavla Soukupa, Veroniku Jeníkovou, Lucii Štěpánkovou a další.

 

Zdroj: Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Další fotografie ke článku Cesty domů - 0. díl Návrat:

Cesty domů - 0. díl Návrat
Cesty domů - 0. díl Návrat
Cesty domů - 0. díl Návrat
Cesty domů - 0. díl Návrat
Cesty domů - 0. díl Návrat
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !